Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Főleg fiúk! (de lányok is) Ti...

Főleg fiúk! (de lányok is) Ti tényleg nem szeretitek ezt a fajta öltözködést?

Figyelt kérdés

Itt a magas derekú nadrágokra gondolok... PL.: [link]


rövidnadrágba: [link]


2014. nov. 1. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Perrie :3


Egyébként én imádom. Szerintem sokkal jobb/szebb, mint egy csípő nadrág. Halálom amikor a lányok haspólót csípő nadrággal vesznek fel.Perrie :3


Egyébként én imádom. Szerintem sokkal jobb/szebb, mint egy csípő nadrág. Halálom amikor a lányok haspólót csípő nadrággal vesznek fel.

2014. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be.
2014. nov. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

nekem a kedvencem! viszont már talán 2 éve megy, szóval nem olyan szokatlan/újdonság/kihívó, de ennek ellenére még mindig jobban szemügyre veszem az ilyen stílusú lányokat :D

23f

2014. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem tetszik és 100 emberből kb 1-nek nem áll előnytelenül.
2014. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ezek nem tetszenek, de a magas derekú szoknyákat szeretem.
2014. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az ilyen nadrágok, de én nem hordok ilyet mert előnytetelül áll nekem. De ha jól állna akkor biztosan hordanék. 17L
2014. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Nekem tetszenek, a csípőnadrágnál sokkal jobbak meg kényelmesebbek, csak én sosem kapok magamra olyat, ami jó, mert széles a csípőm és keskeny a derekam és derékban mindig eláll az ilyen cucc.

23L

2014. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem tetszenek az ilyen nadrágok, de én nem hordom őket. 1. mert nem kapok rám valót. Combosabb vagyok vékony derékkal. Ami jó a hátsómra, az a hasamnál eláll.

2. Szeretem használni a zsebeket, és fájdalmat okoz ha a telefon megpróbál beékelődni a csípőcsontomba.

2014. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
49%
Nekem tetszenek :)) 16/F
2014. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem őket. Nekem is az a problémám hogy széles csípő, keskeny derék. De F&F-ben nem mind áll el, és ha van ami eláll de nagyon tetszik, akkor azt bevetetem. Rövidebb derekú nadrágban frász kerülget. Mindig rángatom felfele, de már nem tud hova jönni.

Meg azt elnézem hogy itt bárki bármilyen véleményt ír, miért kell egyáltalán nem hasznosnak tűnő válasszal illetni. A kérdés az hogy nem tetszik valakinek is egy vélemény. Attól az még nem rossz válasz...

2014. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!