Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancs - vélemények?

Acélbetétes bakancs - vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék venni egy acélbetétes bakancsot, viszont vannak olyan márkák, amikről még nem hallottam igazán véleményt. Sokat segítenétek, ha esetleg megosztanátok a tapasztalatokat (lehetőleg személyes, és ne "a haver azt mondta" legyen), ha esetleg összehasonlítani is tudtok, kérlek tegyétek meg! :D Hétköznapi használatra is kellene, de mindenképpen használnám koncerten is, pogóban.

-Gladiator-Phantom

-Ranger

-Shelly's Rangers

-Steel

-Undercover


Továbbá: Shellys bakancsot lehet még venni újonnan Magyarországon? Elég sokat keresgéltem a Google-el, de nem igen találtam ilyen webshopot, vagy bármit.



2014. nov. 1. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Lehet, hogy ez nem az a válasz, amit keresel, de ha jó acélbetétes bakancsot akarsz, akkor ilyen divatbakancsok helyett veszel egy jobb fajta munkásbakancsot. Például a Beta elég jó.
2014. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem Martens van, pl itt tudsz venni [link]
2014. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Én viszont konkrétan ilyen típusú acélbetétest szeretnék, nem munkásbakancsot. Nekem ezek tetszenek a legjobban, illetve a munkásbakancsok nem tudom... szerintem egy lányon amúgy sem mutat hú de jól, de ez már mellékes.


Második:

Nézegettem a Martens-t, viszont egyelőre nem tudom megengedni magamnak az 50ezer forintos bakancsot, ezért is érdeklődtem inkább ezekről a márkákról :)

2014. nov. 2. 08:23
 4/12 A kérdező kommentje:
+1 márkát felírnék még, a Heavy Dutyról vélemények? :) Csak mert feltűnően túl olcsó a neten, pedig azt mondta ismerősöm, hogy állítólag azt is nagyon minőséginek tartják.
2014. nov. 2. 08:57
 5/12 anonim válasza:
50%
martens :D jól néznek ki ;) :D
2014. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Martens vagy Shelly's. A Steel sajna eléggé tucat lett.
2014. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szia! Èn a Steel-tudom ajánlani,nekem is ez van! Bőrápolóval semmi baja nincsen! Nekem mar lassan fel eve lesz h megvan es eddig csak dicsérni tudom,s ajánlani! :) 13/lány voltam
2014. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem shelly's rangerem és steel-em is van, és mindkettő tökéletesen bírja (mondjuk az én steel-em még nem az a kínai utángyártott kaki)...

Sok ápolást igényelnek mondjuk (főleg a steel, mert 20 soros), de teljesen megéri...a shelly's nekem 6 éve van meg, bár az orrát szétrúgtam már teljesen (pedig vigyáztam rá, ilyen ez a "popszakma", de ő a koncertre járós és gyakran utcai bakancsom is, és azon kívül hogy esztétikailag nem szép már, semmi baja nincs), a steel pedig 5 éves és annak még semmi baja (mondjuk ritkán is hordom, mert sok idő befűzni)...


A felsoroltak közül még az Undercover-t tudom, hogy nagyon jó minőségű, de nekem nem tetszik az orra, viszont az ismerőseim jelentős részének van és szeretik...:)


Martens-t szerintem ne vegyél, az tényleg nagyon divatbakancs lenne, és nem bírná a koncerteket - mondanám, hogy tapasztalat, de igazából haverról tapostuk le véletlenül, aztán már ő is Ciánkálit vett (ha már itt járunk ez utóbbi nagyon jó márka, jó pár ismerősömnek van/volt; és a red rooster is elég gyakran megfordul errefelé az emberek lábán).


A shelly's bakancsot nézted az armyshop-on? Én anno onnan rendeltem, de azóta nem tudom van-e...az enyém újonnan került hozzám, én harcoltam le szegénykét...


20L

2014. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja utolsó vagyok: a steel használtan került hozzám, annak ellenére van kitűnő állapotban...(elfelejtettem odaírni)
2014. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Végül Undercover-t vettem, eddig szeretem :) Habár 1 hete van meg.... de majd ahogy telnek az évek, és nem felejtem el a kérdést, fogok írni, hogy bírja :D
2014. dec. 17. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!