Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az Asia...

Mi a véleményetek az Asia Centerről?

Figyelt kérdés
Megéri az AC-be vásárolni(ruhákat,cipőket)?Olcsó és átlagos minőségű áruk vannak?

2014. nov. 2. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már voltam ott megéri
2014. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ruhát igen, cipőt nem:-S
2014. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ruhát nem éri meg, de cipőt igen. A cipő jóval olcsóbb, mint máshol. De egy farmer pl 6000 ft körül van.. rendes boltból olcsóbban megveszem..
2014. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megéri, de olyan össze-vissza vannak összenyomorgatva az üzletek, hogy egy napot kóvályogtam benne.
2014. nov. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor éri meg, ha mondjuk egyszeri alkalomra kell egy cipő, pl keringőre, vagy ilyesmi. Nem érdemes vagyonokat költeni egy olyan darabra, amit nem hordasz, és nem is feltétlen látszik. Viszont ruhákat azért nem jó ott venni, mert elég ízléstelenül, néznek ki. Ráadásul nem is olcsóak.
2014. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem vegyes a véleményem. Van mikor olcsóbb, van mikor drága, van mikor iszonyat jó cuccok vannak de van olyan is hogyha fizetnének se kellene semmi.
2014. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!