Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel télen színházba?

Mit vegyek fel télen színházba?

Figyelt kérdés
holnap színházba megyünk a sulival a fösfényt nézzük meg és nagyon nem tudom mit vegyek fel 16/L
2014. nov. 4. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Rétegesen öltözz, pl ne legyen rajtad garbó, amit nem tudsz levenni, mert sajnos a legtöbb színházban baromi meleg van.
2014. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha van fekete farmerod, vagy legalább egyszínű,az a lényeg, hogy ne koptatott,szakadt stb. legyen. Keress a szekrényedben egy szép blúzt, ha van blézered, az tökre elegáns és nem fagysz meg benne. ha szeretsz ékszert hordani, egy szép fülbevalóval, nyaklánccal nem lőhetsz mellé. Cipőnek bokacsizmát ajánlok, biztos van neked is. Ha van szövetkabátod, akkor húzd fel azt, és ne vigyél túl nagy táskát. Ne csak azért, mert nem illik, hanem mert nem is kényelmes (tapasztalatból mondom).

Érezd jól magad jó dolog a színház! :)

16/L

2014. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát én egy párducmintás blúzra gondoltam és egy sotétkék farmera magassarkú csizmával :)
2014. nov. 4. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem olyan komoly darab, ha oda mentek ahova mi is mentünk, ilyen pince helységbe, szenzációs lesz. Őszintén szólva oda "kár" lett volna túlöltözni, valami csinosat, ne pólót, de nem kell túlzásba vinni. Egy szebb ing/blúz, esetleg blézer vagy valami kis elegáns kis angol kosztümkabát.
2014. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!