Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ceruzaszoknya gimnáziumba?

Ceruzaszoknya gimnáziumba?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és van néhány nagyon jó szoknyám, amiket szeretnék használni. Ha holnap valóban jó idő lesz (Dél-Magyarországon lakom), akkor felvehetem iskolába egy testszínű harisnyával? A szoknya amúgy nem rövid, nem közönséges, és egy abszolút nem kivágott felsővel venném fel. Tudom, látom, hogy szoktak durvábban is öltözködni, de nem tudom, hogy azért iskolába lehet-e szoknyában menni. Pl. Amerikában valamelyik államban betiltották, itt sem örülnek neki kimondottan a tanárok?


Köszönöm előre is!


2014. nov. 5. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet szoknyában suliba menni, a ceruzaszoknya ráadásul elegáns is, szóval nem hiszem, hogy a tanárok emiatt megszólnak.

(Az már más lenne, ha egy éppen szeméremdomb alá érő minit akarnál felvenni, azt tutira nem preferálnák.)

2014. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Remélem, ők is így gondolják :D

Egyébként kb. ilyen lenne az összhatás:

[link]

Csak a szoknya nem virágos és nem magassarkút veszek hozzá. :)

2014. nov. 5. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt vegyél fel amit akarsz, szard le a tanárok véleményét.
2014. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

sztem ez egy átlagos viselet... mondjuk ha nagyon "szexititkárnősre" veszed a stílust, egyesek felhúzhatják a szemöldöküket. de laposcipővel, pulcsival tipikusan visszafogott viselet sztem.

nekem az a fura, h a ti sulitokban senki nem hord szoknyát, hogy ezt így 18 évesen megkérdezted?

2014. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De igen, viszont nem voltam benne biztos, hogy mennyire illik. De így megnyugodtam, köszönöm a válaszokat. :)
2014. nov. 5. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!