Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek? Fiúk s...

Mi a véleményetek? Fiúk s lányok egyaránt!

Figyelt kérdés

A legtöbb ember szerint jól nézek ki, és én ezt szeretem is hangsúlyozni. Nem kirívóan, csak nem hordok bő nadrágokat, és szeretem, hogyha egy férfi tekintete megakad rajtam. Ami viszont bánt, hogy már nem egyszer hallottam vissza, ahogy olyan lányok lotyóznak le, akiket én alapjáraton kedveltem, s mindezt azért, mert előnyben részesítem a latexeket és csőnadrágokat, amikről hát tudni illik, testhezállóak... s mikor felveszek egy U nyakú pólót, akkor is látom néhány csajszi csalfa tekintetét. Pedig nem vagyok kicsit sem könnyűvérű, én nagyon megvetem az ilyen lányokat, de könyörgöm, nem tehetek róla, hogy nagy a mellem és van formám! Miket kéne hordanom, vagy mi lehet a baj? És szerintetek én vagyok a gáz, vagy ők?


21/L



2014. nov. 6. 09:48
 1/10 Titusztitusz ***** válasza:
18%
Ők...Amennyiben valóban nő vagy, úgy tudnod kéne azt, hogy a nők VELESZÜLETETT TULAJDONSÁGA az írígység...Ez minden nő alaptulajdonsága az idők kezdetétöl már...Azaz ha látnak egy maguknál JOBB NŐT, akkor MINDENT MEGTESZNEK AZÉRT hogy az illető nőci ÖNBIZALMÁT LERONTSÁK, AHOGY CSAK TUDJÁK...És nem válogatnak a módszerekben...Te ezt eddig magadtol nem tudtad??? Addig örülj, amíg MÁS NŐK pocskondiáznak TÉGED...Ennél nagyobb bókot nemis kaphatnál a nőtársaidtol...
2014. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is gáz vagy. Lehetne annyi eszed, hogy felismered, hogy más nők utálkozása elsősorban társadalmi eredetű dolog, nem pedig kifejezetten ellened szól. Miért veted meg a "könnyűvérű" lányokat? Miért érzed magad jobbnak tőlük?

Nyilván rosszul esik, ha lotyóznak, de ha nincs igazságalapja, minek lovagolsz ezen annyit? Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak féltékenységből, és felejtsd el ezt az undorító, kiábrándító felsőbbségérzetet, amit produkálsz olyanokkal szemben, akik mondjuk jobban szeretik a szexet nálad.

2014. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Hat aki k.vanak oltozik, az miert csodalkozik rajta hogy k.vanak nezik? Nem ertem en a noket :)
2014. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből ezt lehetetlen megmondani, mert a leírtak alapján öltözhetsz így is meg úgy is.

[link]

[link]

Remélhetőleg az előbbi, és akkor tényleg csak az irigység beszél belőlük.

2014. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Titusztitusz: Hát, én eddig reménykedtem, hogy a mai, 21. századi nő felvilágosult már annyira, hogy nem nézzen mindenkire halálos szemekkel, aki egy kicsit is előnyösebb adottságokkal rendelkezik nála. Én ezt nem értem... nálam is vannak ezerszer jobb nők, de nem kezd el mardosni az irigység. Akkor ezt bóknak veszem! :D

#2: Nem szokásom ítélkezni, de szerintem az olyan nőkkel nem is lehet mást kezdeni, mint lenézni, akik állandóan riszálják magukat, hangosan beszélnek és kirívóak. Azért annyi önbecsülésem van, hogy tudjam, ezeknél jobb vagyok. ;) hogy jön ide a szex? :D Azt én is szeretem, attól, hogy nyilvánosan nem mutatom..

#3: Én nem öltözöm k*rvának. Egyszerűen kijönnek a domborulataim a ruhákban, és már ezért r*banc vagyok. :)

#4: Rám abszolút az első az igaz, mondjuk ha partizni megyek, akkor én is jobban kiteszek magamért. Nyáron arról nem tehetek, hogy bikiniben vagy ujjatlanban több látszik..

2014. nov. 6. 10:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"látom néhány csajszi csalfa tekintetét" Te tudod, hogy bizonyos szavak mit jelentenek? Tudod mit jelent az, hogy csalfa? Szerintem egy primitív ember vagy, aki azt hiszi, hogy körülötte forog a világ és hogy mindenki vele foglalkozik.
2014. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Titusztitusz ***** válasza:
Mindenesetre írtam ide egy hsz-t, de a rendszer letiltotta azzal, hogy "trágár szavakat-mondatokat használtam", és a moderátorok ezután vizsgálni fogják a hsz-eimet, és indokolt esetben hozzáférésemet letiltják"...Pedig nem írtam semmi trágárságot...Na...Hát hogy ezzel ne legyen akkor gond a továbbiakban, innentöl búcsút vettem a portáltol, további minden jót és szépet a kérdezőnek a magam részéröl...
2014. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6:Nem hiszem ezt, ez csak az igazság.
2014. nov. 6. 11:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj! A suttyokkal nem kell foglalkozni,mert ezzel nem csak te vagy igy!

Vegyuk peldaul azt ami itt is elszokott hangzani ,amikor egy kisportolt fiu vesz fel szuk farmert ,hogy megmutassa sok eves munkajat ,a sutyerakja irigysegbol rokton lehomarozza!

A masik nemnel sem jobb a helyzet,csak ugy megnyuktatasul...

2014. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, manapság nem ciki se a qvaság se a homoszexualitás, se a crossdressing.
2014. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!