Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról hogy ha...

Mit gondoltok arról hogy ha molettebb vagy csak vastag lábú nő sztreccsfarmert és lapos talpú bokacsizmát vesz fel?

Figyelt kérdés
Olyan bokacsizmát gondolok ami szűk szárú kb 20-25cm magas szárral és teljesen lapos. Mert ez ugye még jobban kiemeli az alakot. Nem tudom eldönteni hogy tényleg hülyén néz ki vagy csak azért látom így mert nagyon sokáig nem volt ez így divat. Szívesen hordanék ilyet, már unom a magas sarkút meg az ódivatú bővebb szárú nadrágjaimat is.
2014. nov. 7. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. esetleg kép? Mondjuk talptól-derékig.

Egyébként , a kérdésre válaszolva , azt gondolnám, hogy nem az alkatának megfelelően öltözködik.

De ha szeretnéd hordd, nehogy már én, vagy bárki más mondja meg mit csinálj.

Nem vészes egyébként, nem néznék meg az utcán egy ilyen nőt ha szembejönne, csak ha mindenképpen kellene tennem egy megállapítást, az ez lenne.

2014. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen bokacsizmákkal, hogy összenyomják kicsit a lábat, rövidebbnek és még vastagabbnak fog szerintem tűnni. De, ha neked tetszik, vedd fel.
2014. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legőszintébb barátnődet/ családtagodat kérdezd meg.


A sztreccsfarmert nehezen tudom elképzelni úgy, hogy jól nézzen ki. De csak azért mert az első gondolatom az ami mindenhol tapad és még a narancsbőr is átlátszik rajta.


Szűkebb ruhákat egyébként simán felvehetsz, csak megkell találni a megfelelőt. Ugyanez igaz a lábbelikre is. Sokat nyom a latba a szabás,hisz én is próbáltam már olyan csizmát amiben a 37-es lábam minimum 40-esnek nézett ki.

2014. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolnám hogy előnytelen.
2014. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rajtam is van plusz, molett vagyok, hát azért annyira nem, de van rajtam felesleg az biztos. Én hordok szűkszárú farmert, körte alak vagyok a combjaim vastagabbak, de szerintem a vádlijaim szépek és jobban áll ez mint egy bőszárú nadrág. Farmerről van szó, még ha jeggings is is, akkor sem olyan vékony, rugalmas anyag mint egy cicanadrág, szóval nem hiszem, hogy átlátszana a narancsbőr és még "össze is tarthat". Viszont azt mondják, hogy, ha magas is vagy, akkor a hosszabb szárú csizma jobb és a sarok is nyújtja az alakot.
2014. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Tehát ez függ attól is, hogy milyenek az arányaid mert azon belül, hogy molett van több alak is. Szerintem azért az embernek van egy önkritikája, azt vesz fel, amiben jól érzi magát és valamennyire el tudja dönteni, hogy jól áll-e vagy sem, szóval ha neked tetszik akkor hordd.

2014. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, hogy én tudom, hogy nem a legelőnyösebb, de ezzel egy ideje nem foglalkozok. 26 évesen van annyi mersz bennem, hogy azt veszem fel, ami tetszik és jól érzem magam benne, nem azt, amire majd az utcán vadidegenek azt mondják, hogy előnyös. Alacsony vagyok és nem épp vékonyak a lábaim. Egyenes vagy bootcut farmer áll a legjobban nekem magassarkúval. De én meg szeretem a skinny farmert és a lapos lábbelit. Kényelmes és leszarom. Én pl. lábszár középig érő bakancsot is felveszek skinny farmerral, meg ilyeneket. Pedig az tényleg "elvágja a lábamat". Nem érdekel, de tényleg. Anyám mindig mondta stb. de én meg elintéztem annyival, hogy leszarom, szerintem tök jól nézek ki, foglalkozz a saját öltözködéseddel. :) Amúgy én erre Pesten kaptam rá, mikor felköltöztem egyetemre és rájöttem, hogy nem olyan, mint otthon, hogy mindenki azt bámulja a másikon mi van, meg olyan felszabadító érzés volt, hogy azt veszek fel, amit akarok, senkit nem izgat. Aztán ez megmaradt miután eljöttem Pestről utána is.
2014. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!