Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Air Force tulajok! Ez...

Nike Air Force tulajok! Ez miért "menő"?

Figyelt kérdés
Az utcán ha megyek mindenki aki air force- ot hord egyik se használja a boka-tépőzárat mindenkinek csak ott lóg. Ez most miért menő? De komolyan! Nekem egy Supra Bleeker- em van de én mindíg be tépőzárazom. Csak kíváncsiságból kérdezem:)
2014. nov. 8. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
mert ez a menő és a csűrhe meg követi ezt hogy ők is swagyolok legyenek
2014. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bleekeren hülyén nézne ki, ha nem lenne becsatolva.

airforce-on viszont nem olyan rossz.

én a tk-m úgy hordom, hogy az egyik mindig ki van csatolva, de olykor mindkettő.

2014. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű a válasz: mert úgy jobban néz ki. És akinek tetszik ez a fajta lépő, miért ne úgy hordaná, ahogy jobb? :D Van, ami nem néz ki jól szerintem sem kicsatolva (például az Adidas Forum Mid), de olyan is van, ami így is, úgy is jó (a TK már egy ilyen cipő :D)
2014. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem azért hordják így mert ˇmenőˇ hanem azért mert jobban néz ki , és ha betépőzárazod akkor amúgy is szűk!! nekem van 3pár és mindegyiket úgy hordom mert ha be van tépőzárazva akkor szorítsa a bokámat de amúgy is jobban néz ki ha nincs betépőzárazva és direkt a tépőzár miatt vettem meg mert non tetszik!
2015. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!