Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól néz ki az új...

Szerintetek jól néz ki az új fekete Cat bakancs?

Figyelt kérdés

soha nem találtam még olyan téli cipőt ami tetszik. ez tetszik eddig a legjobban, csak félek hogy mindenki megszólná... tudom hogy az számít, hogy nekem tetszen, de nagyon rosszul tud esni az embernek ha megszólják és utána már nem ugy nézek a cipőre mint eddig


linkek:

[link]


[link]


[link]



2014. nov. 8. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel fényes ezért nem valami szép...
2014. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem fényes lenne, tetszene, de így nem.


"de nagyon rosszul tud esni az embernek ha megszólják és utána már nem ugy nézek a cipőre mint eddig"

De inkább ezt tedd magadban helyre, mert ebből azt vonom le, hogy könnyen befolyásolható vagy, aki görcsösen ad mások véleményére, ahelyett, hogy a saját elképzeléséhez ragaszkodna.

2014. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lesz*rom. Ha nem fényes azt is. Csak tartsa tisztán és ne legyen büdös. 29/F
2014. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem nagyon nem tetszik.

DE

ne törődj másokkal. ha neked ez tetszik, ezt fogod felvenni. komolyan gondolom hogy próbáld ignorálni a negatív embereket. mert igen, biztos lesz olyan aki megszólja. és? nem számít

:)

2014. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rém ronda, bocsi. De tényleg az a lényeg, hogy neked tetsszen.
2014. nov. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy dolog a szokatlan kinézet, gumicsizmából is hordanak fényest, ha tetszik vedd meg vagy más színűt vegyél, van választék.
2014. nov. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik,főleg ezzel a lakkozással.Ráadásul az ilyeneket az ember az első héten vagy hónapban lerúgja és az életben nem lesz már olyan, ahogy megvetted. Ráadásul, hogy betörik a lakk is meg fog törni és igénytelen hatást fog nyújtani.
2014. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!