Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Budapesten gothic...

Hol lehet Budapesten gothic ruhákat kapni? (fekete földig érő igényes szoknya kerestetik)

Figyelt kérdés
Szép csipkés v bársony v ilyesmi ruhákra gondolok. Sehol se találok egy hosszú fekete szoknyát! Tudom hogy lehet rendelni neten, de fel szeretném próbálni! Amiket neten találtam hogy vannak boltok, már bezártak. Segítsetek kérlek!
2010. jan. 28. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl a Haller utcán (IX.KER) van ilyen bolt!
2010. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézz körül a turkikban.. én nem egy szoknyát szereztem onnan.. találtam egy vadonatújat, a címkébe belevan varrva hogy 44 euró, hát nekem csak egy ezresbe került :D
2010. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen,a Haller utcában van egy Dark shop,de én inkább a turkálót ajánlom,én is ott szoktam,találtam egyszer egy lakkfűzőt is!!Csak az a Sik-sik-ben volt,ami már sajna megváltozott..de minden turiban vannak ilyen kis kincsek!!!
2010. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A DarkShopot majd megnézem, de elég drága és reméltem van valahol 20ezer alatt is szép.... A Sik-Sikben én is vettem jó dolgokat régen, de nincs már.. Hol találtok most jó ruhákat? Melyik turik?

Ha tud valaki boltot, továbbra is várom a segítséget!

2010. jan. 31. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

A Bahia boltokban is ki lehet fogni jó goth cuccokat, mert tartanak ugyan sok selymet-bársonyt, bár a nagy része elég hippis színű....


Ótvar, de olcsó kategóriással meg tele a város, ott is ki lehet fogni jó dolgokat, de gyomor kell hozzá...


Azért egy sima szoknya nem nagy ördöngősség, elég könnyű megvarrni. (Ha esetleg nem tudsz angolul, másold be a szöveget a Google Translate-ba és az alapján simán meg lehet csinálni...)

[link]

[link]

[link]


L/20

2010. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ruhagaléria, Páholy....
2010. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!