Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni férfi Cicanadr...

Hol lehet kapni férfi Cicanadrágot leggingset, azaz meggingset? Hosszabban lent! Azaz

Figyelt kérdés
Hol, milyen boltban lehet kapni férfi leggingset azaz meggingset amiben egy fiú el mehet suliba egy napra úgy hogy csak a meggings van rajta,és nem égő az egész suli előtt?

#nadrág #cicanadrág #leggings #cica #legging #meggings férfi fiú #férfi Cicanadrág #fiú Cicanadrág
2014. nov. 15. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem amit pl kinaiba kapni az uniszex hidegben nadrág alá azt veszek fel.
2014. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem gond külföldi oldalról rendelni akkor itt van sok féle, de ezek detto olyanok mint a női, igazából kár nem szerint kategorizálni, mert unisex.

[link]

2014. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Remélem sehol, nem akarok cicagatyás fiúkkal találkozni..
2014. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem hordani, tetszik is és kényelmes és ez a lényeg, még ha sokkoló egyeseknek, csak most hideg van ehhez :(
2014. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Még szerencse hogy nem sokat járok emberek között, mert kocsival járok és nem érek rá az embereket nézegetni de kidobnám a taccsot ha cicagatyás elöl kidudorodó gatyás srácokat látnék....

Inkább csak örülök hogy nem 18 éves vagyok hanem több és az én korosztályom valahogy mintha normálisabb lenne ilyen téren.

2014. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Akkor te konzervatív és intoleráns vagy ezek szerint, de a mai világban mindenki úgy éli az életét és azt hord amit akar/szeret, mármint aki képes egyéni lenni, mondjuk ez ritkább, inkább a birka mentalitás a jellemző.
2014. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

A konzervatívizmus meg a jóízlés.... nincs igazad.


Gusztustalan ha egy pasira ráfeszül egy leggings és mindent láttat.

A lányoknak is azt mondják érjen a felső bőven fenék alá és akkor a pasik?? Pedig a lányoknak max. a tevepata látszik, nem pedig a komplett "csomag".


De vegyétek fel nyugodtan legalább van akit megbámulni, kinevetni. Végülis ha egyedi akarsz lenni és úgy kinézni ahogy neked jó viseld a következményeit nyugodtan.

2014. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Én nem 18 vagyok hanem 32 és úgy hordtam, hogy a felsőm leérjen amennyire kell, eleve nincs nagy formás seggem, és nem is úgy hordom, ahogy hordták pár éve mindenki, tangát se hordok, hogy bevágna.
2014. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!