Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugye hogy nevetségesek ezek a...

Ugye hogy nevetségesek ezek a derékra között ingek, dzsekik?

Figyelt kérdés

nem az a baj, amikor mondjuk egy koncerten, fesztiválon nem akarod a kezedben cipelni és praktikussági okokból a derekadra kötöd. hanem sokszor látok olyan lányokat, akiken amúgy van egy dzseki, pulcsi és mellé még pluszba odakötnek egy másikat a derekukra csak úgy, mert azt hiszik jól néz ki?

pár éve még kiröhögték azokat, akik a derekukra kötik a dolgokat, most meg ez a trendi? nevetséges.



2014. nov. 16. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Nem feltétlenül azért kötik oda, mert az "menő", hanem azért, mert megjött nekik és átáztak, vagy fáj a hasuk/derekuk, és ezzel melegítik. Például. Amúgy elég kényelmetlen tud lenni, mert mindig csúszkál, kibomlik; én nem egyszer adtam vissza másoknak úgy a pulcsijukat, hogy leesett az úton, ahogy mentek.
2014. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is vicces.Majd kinövik.
2014. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Én nem kötök a derekamra semmit, de nem zavar ha mások igen! Te se foglalkozz velük, törődj azzal, ami téged érint!
2014. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is gáz hogy pár éve még ciki volt (mert tíz éve divat volt, és onnan maradt meg valakinél), most meg menő.
2014. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem. Téged mi a nyavalyának foglalkoztat?? Mit akarsz ezzel kompenzálni? Akadj már le másokról, és foglalkozz azzal, hogy ne legyél ilyen másokat kritizáló, elégedetlen s-ggfej.
2014. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 csak nem magadra vetted?:) azzal foglalkozok, amivel akarok, ez meg csak egy kérdés volt. de amint látod, van aki egyetért velem.
2014. nov. 16. 15:07
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem vagy magára vette, vagy ő az a ne foglalkozz más dolgával gyk típus, csak akkor nem kéne gykznia
2014. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem vettem magamra, mint írtam, nem kötök semmit a derekamra! ;) Egyszerűen ez nem olyan súlyú dolog, hogy engem zavarjon! Nem is hiszem, hogy ezzel figlalkozni kell, majd elmúlik! :) Vannak olyan dolgok mások kinézetében, amik engem is zavarnak, de ezt már sok más kérdésnél leírtam, megvitattuk másokkal, ott ahol aktuális volt!

Én is megnéztem egy lányt a múltkor, hogy miért van a derekára kötve egy ing, amikor rajta van egy póló, egy pulcsi és egy kabát. De könnyen túlléptem rajta. Ezt az egy ilyen kirívó példát tudom említeni, nem sok ilyet láttam eddig. Ezért nem is hiszem, hogy foglalkozni kellene vele. Nyáron, fesztiválon, ahogy írtad, teljesen rendben van!

2014. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most biztos egy olyan hóbort, ami hamar elmúlik! :)


Már csak azért sem kötnék semmit a derekamra, mert sajnálnám, ha összegyűrődne vagy megnyúlna az ujja! :)

2014. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Haha, telorol írok, most látom, hogy nem is nekem szólt a dolog! Bocsi, rosszul néztem! :) De nem baj, legalább bővebben leírtam én is! :D


3-as voltam!

2014. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!