Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért divatos ez - fiúk?...

Miért divatos ez - fiúk? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Fehér "kopott" (direkt ijen) retro mintás póló, borotvált hónaj, Fehér MST boxer (Természetessen látszik ha gugol ha nem) Fekete rövidnadrág borotvált láb, Kék AirMAX és fehér bokazokni?


- Tudom nem ideális viselet, de nyár vége felé annyi ilyen embert láttam, a borotvált részeket azért érdekel mert pár ismerősöm is így öltözködik! Ez lenne a divat? és miért pont MST Boxer mindenkin? Mi ez a Bokazokni láz? Köszönöm a vlálszokat, leginkább fiúk véleménye érdekel! Előre is köszi a válaszokat! :)



#borotválás #boxer #bokazokni #airmax #fehér póló #borotvált hónaj #Fekete rövidnadrág
2014. nov. 17. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
ez miért novemberben jutott eszedbe?
2014. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom! Bocs a fáziskésésért :)
2014. nov. 20. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
én köreimben a Tommy Hilfiger boxer a menő
2014. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te is azt hordasz? Ha igen miért? És szerinted miért az a divat? Eggyáltalán miért divat az hogy a boxerünk kint legyen?
2014. nov. 20. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Régi ugyan a kérdés, de talán annál aktuálisabb. :)


Én fiatal pasiként gyantázom magam, nekem ez alap dolog. A hónaljam és a lábam, karom is. Sokkal esztétikusabb csupaszon, sima bőrrel, mint szőrösen. :) Csajoknak is jobban bejön a simaság. :)


Rövidnadrágból a combközépig érő sztreccses feszülőst szeretem, ezek állnak nekem a legjobban.


Boxert nem hordok, mert kényelmetlen, de amúgy nem lenne kint a széle, ez tök igénytelenség, amikor kilátszik. A nadrágot fel kell húzni normálisan. Titokzoknit hordok, ami a bokám alatt végződik, és bőr cipőt.

2017. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!