Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pant nelkuli ruha melltarto...

Pant nelkuli ruha melltarto nelkul. Hogyan lehetne megis nagyobb a mellem?

Figyelt kérdés
Van egy csini fekete pant nelkuli ruham, de sajna nem tudok ala melltartot venni, mert hatul kilogna. A szilikon pant kizart, az nagyon gaz. Viszont melltarto nelkul elegge kicsik a melleim, és szeretnék erre valami megoldast. A women secretben láttam a mellre ragaszthato melltartot, amit csak elore felraksz + szilikont amit beleraksz, csak irto draga. A ketto együtt többe kerulne, mint a ruham. Van valami tippetek?
2010. jan. 29. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

vagy valami hasonló megoldás jó lenne szerintem.

2010. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagyon sok kicsi mellű nő szalatgál a Földön. Hidd el nekem, tudom. nem szégyen a kisebb mellméret, ha neked akkora hát akkora.nagyon sok olyan ember van körülöttem akinek gombostű nagyságú mellei vannak,már-már férfiasan néznek ki, melltartót egy se hord, pedig már az ő mérteükben is vannak.Mekkora az a nagyon kicsi? Ha alma nagyságú, az pont jó, nem kell azt nagyobbítani. ha mégis ezt a hatást szeretnéd elérni, egyenes hát, hasat behúz,mint a cövek. A természetesnél nincs szebb, ezt ffiak milliói vallják. Neked pedig tuti nincs senkid, ha lenne, nem tetted volna fel a kérdést.
2010. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

annyi féle melltartó van, h egészen biztos h találnál olyat, aminek a pántja vhogy másképp áll, és nem látszik ki a ruhádból. szinte minden ruhához csinálnak már melltartókat. menj el egy nagyobb, híresebb fehérneműboltba és ott érdeklődj.

azilyen ragasztható szivacsok nem a legjobbak, nem eléggé megbízhatóak, és nemis adják azt a tartást sem.

2010. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves utolso: tök igazad van (bár kepzeld van valakim), szoktam melltarto nelkul lenni, de ez a ruha nagyon karcsusit de tul szeles csipovel aldott meg az elet, es ehhez egyszeruen nagyobb mell kellene. amugy 75/B-s melltartot hordok, szoval nem vagyok teljesen deszka, csak mivel ez a ruha (fekete terdig erő, teljesen testhez feszulö csö ruha) kiemeli a csipom igy egy kis mellnövelésre vagyom.
2010. jan. 29. 11:39
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Rövidárú boltokban lehet kapni melltartó betétet, ami pont úgy néz ki mint a melltartó csak nincs körbe pántja hanem csak a kosár. Ezt be kell varrni néhány öltéssel a ruhába. Minden féle méret van, fehér, fekete, bézs színben.

Divattervezéssel foglalkozom, erre ezt a megoldást szoktuk alkalmazni.

Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
LÉTEZIK PÁNTNÉLKÜLI MELLTARTÓ IS ÉS BIZTOS TALÁLSZ ! AZ A LÉNYEG HOGY MIELŐTT MEGVESZED PRÓBÁLD FEL AZ ÜZLETBEN ÉS AKKOR NEM CSALÓDHATSZ HA LECSÚZSIK AMINEK NEM KÉNE!
2010. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!