Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílus illik hozzám?

Milyen stílus illik hozzám?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, sosem szerettem a komoly embereket. Énis kissé gyerekes vagyok. Nagyon tetszik,ha valaki furcsán,egyedien öltözködik. Sok meleg haverom van. Megbolondulok a 1D-ért. Eléggé picike vagyok. Szerintetek ez alapján milyen ruha illik hozzám és hol vásároljak??

2014. nov. 19. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát még gyerek van, nem kell felnőttesen viselkedned:-) És olyan ruha amiben jól érzed magad. szerintem a farmer, póló kombinációval nem lehet félre nyúlni. New yorkerben szoktak lenni vicces darabok.
2014. nov. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a buffaló indián stílus pont illene hozzád.
2014. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami Szines, vidám, bohókás.. De nem hiszem hogy 14 évesen annyira muszaj stílust választani, sot egyaltalan soha nem kell.
2014. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mi döntsük el helyetted??!! azt se tudjuk, hogy nézel ki, mi állna jól.
2014. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
szerintem lődd le magad a g.e.c.i.b.e:DDD
2014. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tapasztalat alapján mondom,hogy híresség miatt ne öltözködj úgy,mint ők...szóval ne akarj totál olyan stílust,amilyen az övéké,vagy ne akarj olyan kiegészítőket,amik rájuk utal vagy ők hordják(lásd:Harry nyaklánc)...eleve ciki TOTÁL olyan cuccokat hordani,mint ők,de pl:a nyaklánc már lejárt lemez+szegény gyereket Taylorra emlékezteti...meg mondjuk ők is unják...+pénzkidobás...kicsit idősebb voltam,amikor megszerettem a bandát,mindent akartam,ami angol,most meg...csak simán a bandát szeretem(...nem vagyok rajongó,szóval hagyhatjuk ezt az igazi Directioneres cuccot :),de van saját stílusom,a britet meg nem keverem bele a kinézetembe.

Legyen már valami értelme is:öltözz olyan cuccokba,ami neked tetszik,egy idő után meglátod majd,hogy mi illik hozzád,mi tetszik, és kifog alakulni egy kép magadban;ha majd érdekelni fognak az ilyen divattal kapcsolatos cuccok,akkor majd úgy is utánanézel neten :) Lehet nem fog kialakulni egy konkrét stílus,de az általában megvan,hogy sportosabban,elegánsabban vagy éppen ribisebben,stbstb öltözöl-e :)

Remélem azért segítettem kicsit,és igen,New Yorkerben vannak ilyen viccesebb darabok+H&Mben is rálehet futni viccesebbekre :)

2014. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
esetleg nézhetsz még neten inspirációkat is,az is sokat segít,hogy kialakuljon egy kép,hogy mit keresel :)
2014. nov. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsokat. Nagyon sokat segítettetek.:)
2014. nov. 21. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!