Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vans cipő szakadásig? Mit...

Vans cipő szakadásig? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sokáig nem értettem azokat akik rongyosra járt cipőkben mászkálnak, de szereztem egy Vans Old Skool-t a nyár elején és imádom! Csak kezd már repedezni a gumi, meg kopni (sok hordás, koncertek). De így egyre jobban tetszik. Szerintetek gáz elhordott cipőkben járkálni?

2014. nov. 20. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem! nekem is van egy vans-em ami lassan már az orránál ki fog lyukadni a gumi is szakadt és kopott egy kicsit, de imádom. sokkal jobban néz ki mint bármelyik másik cipőm.
2014. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha látnád az egyik bakancsomat, nem kérdeznél ilyet... :'D

Addig hordd, amíg le nem szakad a lábadról!

2014. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Több Vans is pont olyan cipő, aminek jól áll egy kis kosz, elnyűttség, szakadás, láthatóan sokat hordott, kicsit tróger állapot :D Persze csak egy határig :D
2014. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

alapeseteben van az embernek 8-10 pár cipője és nem minden nap ugyanabba nyomja.

így egészségesebb és költség hatékonyabb is,mert hosszabb életű lesz a cipő.

2014. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

8-10 pár? Jesszus, minek annyi?! :O

Nekem van 3... xD Igaz, mindhárom tiszta bőr, így nem használódnak el fél-1 év alatt.


Kérdező: Jó az úgy! :D

2014. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 supra01 ***** válasza:
A legjobb mikor már jó használt, akkor néz ki a legjobban:D én is így szeretem :D
2014. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valakinek van ilyen állapotú bármilyen női cipője, de már nem akarja használni, vagy nem vehető fel, jelezzen, mert engem érdekelne. Nagyon jelképes összegért megvenném. Pénzem ugyan nincs, de bátran kiírom, mert soha nincs jelentkező, de a remény hal meg utoljára. :D
2014. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. Ha már tényleg nagyon nyúzott, ki van kopva a színe és szakadás határán van az már igénytelen. Igényesebb egy noname jó állapotban lévő cipő, mint egy agyonhasznált Vans. Csak azért, mert Vans. Le lehet szavazni, de ez a véleményem. Ha valakinek meg nincs pénze vegyen egy olcsóbb cipőt. Vagy akkor hordja, amíg nincs újra pénze de az,hogy valaki szerint a koszos, elnyűtt cipő menő??? Na jó, nem értem a mai generációt, pedig én is a tagja vagyok. 😅 22/N
2019. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!