Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bélelt csizma 5 fokban. Te...

Bélelt csizma 5 fokban. Te felvennétek már?

Figyelt kérdés
A keleti országrészben ma egész nap max 6 fok lesz. Szerintetek ha kitipegek bélelt szőrös csizmában, mennyi esélyem van rá, hogy 10ből legalább 6 ember nem röhög ki? :) Egyelőre senkit nem látok bélelt, szőrös csizmában... köszi előre is!

2014. nov. 21. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már kb 1 hónapja bélelt bakancsban járok, nagyon fázós vagyok. :D Sok embert látok, aki csizmában járkál már, ha fázik a lábad, húzd fel, jobb, mint felfázni;)
2014. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2014. nov. 21. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért röhögnének? Már hónapok óta csizmában járnak sokan, mindenfélében.

Sőt mostanában még jó időben is, nyáron is hordanak csizmát.

Úgyhogy így november vége felé biztosan nem fognak kiröhögni.

2014. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan! Ne izgasd magad, hogy ki nevet ki és ki sem! Az hülye, aki ilyenen röhög. Én felvenném.

Sőt még hullahoppot is, hogy ne fázzon a lábam. Sokan kiröhögtek már ezért, de én azokat faképnél hagytam és máskor nem is röhögtek ki. :)

15/L

2014. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Sőt még hullahoppot is, hogy ne fázzon a lábam. "

Hogy mit??

2014. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!