Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megéri ennyiért...

Szerintetek megéri ennyiért ez a táska?

Figyelt kérdés
[link] Nekem nagyon megtetszett :) szép és elegáns rádásul minden belefér plusz a pántját is lehet cserélni.Szerintem simán megér maga a táska 8000 ezer forintot.

2014. nov. 23. 02:11
 1/6 anonim ***** válasza:
8000 nem olyan sok egy táskáért. Nyugodtan vedd meg!
2014. nov. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megéri hát!
2014. nov. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik ez a fajta. majdnem az a lakkos hatás. de én is kinéztem egyet 25euroért. 7600ft. én azt nézem,h nem sok minden tatszik,mert válogatos vagyok,és ilyen táskát nem talánék máshol akkor megéri. persze használtan is szoktam nézni,mert azért ez nem egy olyan dolog h használtan ne lehessen venni.

Én németországban élek. Szóval ha neked tetszik,és különlegesnek érzed akkor vedd meg,csak aztán nehogy megbánd és a szekrény mélyén lapuljon,mert kicsi drága lenne ahhoz,h hamar megund.. :)


Sztem te is olyan vagy a vásárlásban,mint én,bizonytalan. Igaz,h megtetszik vmi,de nem merem megvenni,mert félek, h hamar váltok.

2014. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát nekem nem tetszik, kicsit kínai gagyi hatása van, de végülis a tiéd lesz. ha neked megér annyit, akkor nem mindegy, hogy másnak is megérne-e?
2014. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem megéri mert nagyon jól néz ki, bár sztem meg jobban nézne ki ha fényes lakk lenne de így is jó
2014. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem érné meg, mert egyáltalán nem tetszik és erre még jön majd szállítási költség, meg valószínűleg vám is..de Te fogod használni, nem én.
2014. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!