Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha egy szalagavatón két...

Gáz, ha egy szalagavatón két ugyanolyan tipusú ruha de nem ugyanolyan színű ruha van?

Figyelt kérdés

A páromnak 2 hete volt a szalagavatója és e héten lesz az enyém.


A párommal egy sugabird estélyi ruhája van, amit a saját szalagavatójára vett. Ugyanabban a ruhában tervez eljönni az én szalagavatómra is.


Ma megkérdezte az osztálytársnőm, hogy ugye a bnőm nem abban a ruhában fog jönni szalagavatóra, amiben volt az övében, mert az osztálytársnőmnek is ugyanolyan ruhája van csak nem pezsgő színben, hanem sötétzöld.


Szerintetek gáz, ha két ugyanolyan tipusú ruha van egy szalagavatón? Mit gondoltok?


2014. nov. 24. 22:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Az egyik szőke, a másik barna hajú és alacsonyabb egy picivel
2014. nov. 24. 22:21
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk az összes végzősnek olyan 3-4 féle ruhája volt. Vagyis ott volt kb. 60 lány és egy-két kivétellel az összes annak a 3-4 félének valamelyikében volt, mert szinte mindenki ugyanonnan kölcsönzött, úgyhogy nem tudom, hol a probléma.

Vagyis ez is olyan, hogy nincs is semmi probléma, csak az ember csinál magának...

Magyarul nem, nem az. Így is könnyen előfordulhat, hogy sok lánynak lesz ugyanolyan ruhája.

2014. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Hát én pofán röhögném. Nehogy már ő mondja meg a barátnődnek, hogy mit vehet fel egy szalagavatóra. Vegyen fel az osztálytársad más ruhát, ha annyira zavarja. Szerintem ez a p**a viselkedés a gáz, nem két hasonló ruha.
2014. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Azt vegyen fel a barátnőd amit szeretne ;)

Nem mondhatja meg neki senki, hogy mit vegyen fel!

2014. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Nezd meg a fiukat, szerinted nem ugyan az van mindegyiken meg a szinuk is ugyan az! Oltonynek hivjak csak en hivom egyenruhanak mert mindeg, mindenhova, minden otlettelen azt veszi fel!

Vagy igaz egy ferfinek jo a sablonossag is ugye...

2014. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
A mi osztályunkat is felkereste egy ruhakölcsönző, aki nagyon kedvező áron kínálta a ruháit, így a 23 lányból 20-an tőlük kölcsönöztek - és mindössze 2 fazon közül lehetett választani. A szalagavató nem egy esküvő, úgyhogy az a gáz, ha valaki úgy csinál, mintha az lenne a nagy napja és kölcsönöz többtízezer forintért egy álomruhát.
2014. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!