Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen felső illik ehhet a...

Milyen felső illik ehhet a szoknyához? Színben, fazonban?

Figyelt kérdés

[link]


évzáró munkahelyi ebéd lenne az alkalom.



2014. nov. 25. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Fúú... hát ez nem igazán munkahelyre való.

Vagy azt szeretnéd, hogy mindenki a fenekedet lesse?

2014. nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és a rövid, koktélruha??? (ez nem rajtam volt :)) szóval alkalmi öltözet kell.... és szerinted, melyik szoknyában, vagyis milyen szoknyában nem a fenekét nézik az ember lányának?
2014. nov. 25. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Egy nem fidres-fodros seggű szoknyában jobb esélyekkel indulnál. Ez a rongy nem elegáns, hanem inkább kihívó. De te tudod.


Egy NORMÁLIS ceruzaszoknya tökéletesen megtenné.

2014. nov. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem minden szoknya feszül rá teljesen a fenékre. Szerintem sem elegáns. Az ilyen vékony anyagú, streccs, teljesen testre tapadó ruhák, szoknyák baráti társaságba, buliba valók, de nem elegáns munkahelyi ebédre.


Egyébként ha mindenképpen ezt szeretnéd, akkor egy egyszínű, pl. fekete (ha a bordó szoknyára gondolsz) nem tapadós felső lenne jó, mivel a szoknya eléggé hangsúlyos.

2014. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a leszavazásokat! :) ha megérkezik a család véleményét is kikérem :) de én úgy gondolom, hogy egy hosszabb felsővel, blúzzal, mely a feneket félig eltakarja, nem kihívó öltözet.
2014. nov. 25. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút rendben van.Feketében jobb lenne,de te ízlésed.Már csak egy szolid blúz és magas sarkú kell.
2014. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os válaszoló! az lett a vége, hogy visszaküldtem, mivel nem úgy nézett ki mint a katalógusban :O a dereka nem cipzáros, hanem gumis volt és így nem tetszett :(
2014. dec. 2. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!