Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti miért nézitek le a...

Lányok, ti miért nézitek le a társaitokat, ha kínaiból öltözködik vagy olcsó ruhákat aggat magára?

Figyelt kérdés
Itt mindig az van, hogy fujj, de ízléstelen, kínai meg flitteres ruhák, meg olcsó hatású, gagyi anyagok. Miért nem mindegy nektek? Meg ha ízléstelenül néz ki, akkor miért kell leszólni idegeneket? ...
2014. nov. 27. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Egészséges lelkű, önbizalommal rendelkező ember nem foglalkozik mások külsejével. Maximum a belső értékekkel, vagy mások cselekedeteivel, de a külső az irreleváns, kivéve, ha valaki csekély önbizalmának nyomorát azzal próbálja csökkenteni, hogy másokhoz méregeti magát és ha gyengébb ellenfélre akad, azonnal kiéli vélt felsőbbrendűségét.


Ilyenkor kell visszakérdezni, hogy van-e az illetőnek valami kisebbségi érzéssel összefüggő pszichológiai problémája, hogy mások külsejével foglalkozik.

Nem egészen egészséges dolog ugyanis mások külsejét elemezgetni és arra megjegyzéseket tenni.

2014. nov. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Primitívek.
2014. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Miért látni egy normális kinézetű pólón, vagy ruhán hogy kínaiból vetted? Én például nem megyek oda senkihez, hogy

- hello, te a nadrágot a kínaiban vetted vagy a Nextben??


Aki külső alapján ítélkezik az primitív.

2014. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

Itt igazabol nem a kinaival van baj, hanem a hada meg az ehhez hasonlo hasznalt undorito aaruhazakbol masok altal levetett szharokkal!

A kinaiban legalabb van higienia mert uj ruhakat arul es nem masokaltal osszeizzadtat, meg ha tisztitva is van...

2014. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Jaj, negyedik válaszoló, hidd el, a kínai ruhák olyan kémiai sz@rokkal vannak kezelve, hogy ahhoz képest mások izzadsága semmi. Azon kívül a turikban jóval minőségibb ruhákat lehet találni, mint a kínai áruházakban, de ez más lapra tartozik.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, én senkit sem nézek le emiatt. Legfeljebb sajnálom, hogy nincs ízlése.

Viszont úgy gondolom, hogy akinek van magára igénye, az nem fog gagyi, olcsó (és itt nem az árra gondolok elsősorban, hanem a minőségre - drágán is lehet olyan anyagot kapni hogy 2 viselés után teljesen eldeformálódik), ízléstelen cuccokban parádézni. Ez nem lenézés, csak egy egyszerű vélemény.

2014. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Mindenhonnan fel lehet stílusosan öltözni. Viszont a flitterek és strasszok olcsó hatásúvá teszik a ruhát. És ez nem az árára vonatkozik!

Engem hidegen hagy a kínai meg a Háda is... Én nem megyek be, de ha valakinek az jön be, az a saját döntése, engem nem érdekel!

2014. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
5-ös, teljesen egyetértek, a kínainak én még a szagától is rosszul vagyok, a vegyszerek és a műanyag szaga keveredik... Ki tudja mi szívódik fel ezekből a ruhájból bőrön keresztül... :/
2014. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Mások pénzén könnyű parádézni.Meg nem tudhatod,hogy mi van a felszín alatt...lehet nyomor,csak azt mindenki igyekszik palástolni.Most nem térek ki az országra jellemző irigységre...meg ki mennyit lop és abból hogyan élhet.
2014. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Beképzeltek.
2014. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Az olcsó hatású, gagyi, bazári jelzők nem igazán a ruhadarab árát kifogásolják, hiszen az nem is látszik a képen. Egyszerűen vannak darabok amik ízléstelenek. Ha itt feltesz kérdést valaki a ruháról, benne van a pakliban hogy leszólják.
2014. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!