Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas nő+magassarkú?

Magas nő+magassarkú?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

182 cm vagyok, a párom 172 cm (igeeen 10 centi különbség).

A kapcsolatunk elején még nem zavart, hogy a magassarkúról "le kell" mondanom, de viszont mostanra már nagyon is. Alapból azért bánt a dolog nagyon, mert tudom, hogy a párom mennyire szereti őket (lányokon,nőkön). Sohasem érzem magam olyan jól, mint amennyire egy magassarkúban érezném, ha megyünk is valahova alapból az a hülye berögzött eszme miatt -hogy a férfi mindig is legyen magasabb a nőnél- hülyén néznek ránk, volt, hogy pár idióta ki is nevetett minket. Próbáltam úgy tenni, mintha egyáltalán nem érdekelne, hogy úgy néznek ránk, mintha valami más bolygóról jöttünk volna, hogy kinevetnek, megszólnak ergo bántanak minket, holott nem is ismerem/ismerjük őket, nem vétettem/vétettünk ellenük.

Kérdéseim a következők:

-Miért olyan nagy probléma más embereknek az, hogy ÉN és a PÁROM között 10 centi különbség van az én javamra.

-Miért kell ezért úgy nézni, mintha teljesen extrém, extravagáns öltözékben nyomulnánk, holott szolid, feltűnésmentesben" tengetjük életünket.

-Ki és miért szólhat meg egy vadidegent azért, mert felvesz SAJÁT MAGÁRA egy olyan ruhát, cipőt amilyet Ő akar?

-Miért nem vehetek fel magassarkút anélkül, hogy a buta, begyepesedett emberek le Godzilláznának, kinevetnének, megszólnának?


A leges-legfontosabb kérdésem:

Az miért természetes, ha egy alacsony felveszi a magassarkút -sőt, még szexinek, izgatónak is tartják sokan-, de ha már egy magas felveszi akkor trampli, óriás, nevetséges.


Kicsit kibuktam emiatt, mert (már régóta zavart ez a fajta emberi butaság) amint a párom a kiszemelt, álmaim magasabb sarkú csizmájánál azt mondta, hogy: "minek az neked, így is magas vagy, csak nevetséges lennél benne.." és abban a minutumban elcsoszogott mellettünk egy vele (magassarkúban) egy magas nőcike jól megnézte aztán miután odaszúrtam neki, hogy na ő biztos hordhatja, mi?! A válasza az volt, hogy: Az "ilyeneknek" kell hordani a magassarkút. Arra már nem kaptam érdemleges választ, hogy miért?!



2014. nov. 28. 01:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Ha ennyire hiányzik a magassarkú, hordja a barátod, úgy legalább egy szintre kerültök... :)))
2014. nov. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Miért, miért...senkit nem érdekelne ha 190-es palid lenne, de így fura na, hogy alapból jóval magasabb vagy mint a barátod és még magassarkút is hordasz.

Persze ezt nem azért írom, mert megérem azokat akik beszólnak, azt nem kellene, de attól még fura.

2014. nov. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki, hogy most nagyon "divatban" vannak ezek a magasított cipők, férfiaknak is... :)

De viszont nekem is "hiányzik"...felvenném én szivesen, csak az a baj, hogy rendszerint szó szerint úgy néznek rám, mint egy hülyére...Csak azt nem értem, hogy eleve mindenkinek a saját szíve joga mit vesz fel és néha már az a konkrét érzésem, hogy, ha megtehetnék, sokan leszednék a lábamról. De miért van ez a fajta berögzültség, hogy egy magas nő hordjon lapos talpút?! Vagy miért kell megszólni érte?

2014. nov. 28. 01:36
 4/12 A kérdező kommentje:
Fura persze, de úgy gondolom a világban vannak ennél furább dolgok amikkel foglalkozni kéne, nem azzal hogy x meg y milyen méretűek. A magassarkút nem mellette hordanám.. :)
2014. nov. 28. 01:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve... Túlreagálod a dolgot. Én pl szeretem, ha egy nő magassarkút hord mellettem, főleg ha rendezvényekre, vagy egyéb nívósabb eseményre megyünk, ahová én is kicsit jobban kiöltözöm, zakó stb, de... 176 cm vagyok és viszonylag izmosabb típus, így ha a barátnőm felveszi a magassarkút, csak viszonylag picivel nő túl rajtam. Ha nem néznék ki, úgy ahogy, valószínűleg kinéznék mellőlem, és ez így is van rendjén. Egyszerűen szólva is ciki, ha 10-15 centivel lenyomod a férfit... Ha ilyen magas vagy, akkor vagy viseld el, hogy lapos a cipő talpa, vagy keress hozzád hasonló kaliberű srácot. Hogy miért van ez... Minden egyes ilyen esetben, a férfiban kisebbségi komplexus alakul ki és ez megöli a kapcsolatot, tetszik vagy sem. Ennek ellenére megpróbálkozhatsz vele, sokat úgy sem veszítesz. :))
2014. nov. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
182 cm-el ha felvennél egy magassarkút, akkor férfi ésszel (franc se tudja mekkora egy magassarkú) lennél olyan 188 cm. Ha a barátod 172 cm elég idétlenül néznétek ki egymás mellett már bocsi. És sajnos vagy nem, de a "túl" magas nők nem annyira sexik, főleg nem egy 172 cm-es pali mellett. Mellesleg ennyiben lehetnél kompromisszum képes, hogy nem veszel fel magassarkút. -->ilyen helyzetben elég előnytelen, te választottad a párodat kicsit alkalmazkodj hozzá. :D A 182 cm nem tramplis viszonyt magassarkúval még a barátod nélkül is könnyen azzá lehetsz. :D 182 még szép magas lány, de magassarkúval már sok. Bocs, de ez a véleményem.
2014. nov. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem mellette hordanám a kiszemelt, és természetesen nem 10 centis sarkúra gondoltam, csak egy "átlagra"!!! :)) És nem minden nap, csak alkalom adtán. Melyik nő nem szeretne hébe-hóba felvenni magassarkút? :)

Én elhiszem, hogy nem ez a megszokott, de ha egyszer szeretjük egymást... :)

2014. nov. 28. 01:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Hátha nem mellette akkor talán még belefér abba a bizonyos "nem vagy trampli hanem csinos" mércébe. :D De akkor hagyd otthon az uradat. :D
2014. nov. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

:D El sem indulna úgy velem, de lehet, hogy én sem vele.. :D

4-5 centis sarkakról beszélünk.. :) Szerintem az a trampli magassarkúban aki úgy hordja, hogy nem képes benne egy normális lépést megtenni.. :) De (legalábbis) szerintem ez nem méretfüggő.. :-)

2014. nov. 28. 02:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Cipőt venni ne vele menj.

Ami tetszik azt meg vedd meg magadnak nyugodtan és viseld megelégedéssel!

Én úgy gondolom hogy magas nőknek is előnyös a magassarkú-ha rontja az összképet az attól van, hogy ha a nő nem meri kihúzni magát és görnyedve jár.

2014. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!