Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nem fáztok harisnyanadr...

Lányok nem fáztok harisnyanadrágban meg szoknyában mikor ilyen hideg, vagy ennél sokkal hidegebb van?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 13:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Én nem,mivel nem hordok se szoknyát se harisnyát!
2014. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
Fűti őket a r#banc vér! :-D Utána meg a sok h#lye sír h milyen betegek...
2014. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, mert vastag harisnyát hordok, és ha még ennél is hidegebb van, mint a mai napon, akkor kettőt is felveszek. Gyakran a két réteg harisnyaközé pedig egy zoknit húzok, így a lábfejemen a cipőn belül három réteg van. Úgy vettem észre, hogy az, hogy mennyire fázik a lábam, nagyban függ attól, hogy a lábfejem mennyire van melegben.


Mellesleg nem tudom, hogy függ össze a "rib**cvér" a téli szoknyahordással.

2014. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A közönséges megnyílvánulást mellőzd kettes!
2014. nov. 28. 14:18
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Most az ri-anc,aki télen nem öltözik eszkimónak? Ha nincs kint a hátsója,akkor mi a baj vele? Csizma,szoknya,harisnya-igen is tud csinos és elegáns lenni. Amúgy a harisnáyban nem lehet fázni.Aki felfázós,az bundában is felfázik.
2014. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Két harisnya nem kényelmetlen ha mondjuk wc be kell menned?
2014. nov. 28. 14:23
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem, egyszerre megfogom a kettőt és lehúzom. :)
2014. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Lefelé könnyen megy gondolom de mikor viszahúzod őket nem csúsznak egymáson és emiatt nem feszűlnek a lábadon meg fenék résznél mert bugyival együtt az már 3 réteg?
2014. nov. 28. 14:43
 9/21 anonim ***** válasza:
Én is 2 vastagabb harisnyát hordok télen a szoknyákhoz. És így egyáltalán nem fázok.
2014. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én felveszek egy harisnyát, rá egy fekete leggingst, arra szoknyát. Vastag zoknit és egy csizmát.


Jobban melegít mintha egy nadrág lenne rajtam és alatta harisnya, mert így plusz egy szoknya is van.

2014. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!