Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális férfi ruhák hol...

Normális férfi ruhák hol kaphatóak?

Figyelt kérdés

Problémám a következő. Régen még 2004-2005 környékén nem volt gond a ruha vásárlással. Vidéki lévén ugyan mindig fel kellett menni Pestre ruhát venni úgy fél évente, ez általában a Pólusi Jeans Club-ot jelentette. Az interneten olvasható gagyizással ellentétben én nagyon meg voltam akkoriban elégedve a minőséggel, és a ruhák kinézetével. Rohadt olcsó volt, és olyan cuccokat tudtam venni, ahol sehol máshol nem láttam, mondhatni a stílusomnak megfelelően. A durva, hogy sok terméküket, amiket 10 éve! vettem még most is eltudom hordani, mert egyedi és semmi bajuk nincs. Ez a legtöbb márkáról nem mondható el. Aztán 2008 tájékán átmentek szerintem nagyon trébe, legalábbis ami a férfi részleget jelentette. Egy tucat volt az egész, régi módi, mintha a 40-es korosztályt célozták volna meg, a minőség is jóval lejjebb ment, konkrétan a szabásuk is egy nagy nulla volt. Egy ideig a pólusban volt a Timeout, jóval drágább ruhákat árultak, de legalább erről is elmondható volt, hogy nagyon is minőségi. Aztán itt kezdődnek a problémák. Bejöttek a Zara, Bershka, Pull&Bear és társai. Egy ideig itt vásároltam, és manapság is teszem, de az árakhoz képest a minőség sehol sincs. Pólók kinyúlnak, kifakulnak, nadrág cipzárja tönkremegy, szétszakad, pulóverek kibolyhosodnak. Ami viszont kiveri a biztosítékot az a stílus és szabás. Nem akarok senkit megsérteni, de bu.z.is. Régen el nem lehetett képzelni, hogy egy férfi így öltözködjön, ma meg mindenütt ezt látni. Oké a médiában ezt nyomatják, meg a tinédzsereknek bejön, de a normális felnőtt ember nem így öltözködik. Zarában is olyan elegánsnak tűnő cuccokat lehet kapni, amik összevissza fénylenek, hogy az röhej.

A Gas, Repley, Energy, Retro Jeans meg az olyan embereknek mint én megfizethetetlen. Nem is értem Magyarországon ki az aki 50 ezerért vesz farmert, 30-ért pulóvert, 15-ért pólót.

Szóval kérdésem férfi társaimhoz, ti hol vesztek ruhákat viszonylag megfizethető áron, jó szabásút, férfinak valót?



2014. nov. 29. 10:26
 1/3 anonim válasza:

Ugyan ez nekem is a problémám.

Én a Reserved-be járok, ott jók a farmerok meg a pólók.

Vagy ott van még a Devergo.

Egyébként folyamatosan kell nézelődni, meg szokott lenni Glamour/Joy napok, én most vettem kuponnal egy Devergo dzsekit 25%-kal olcsóbban.

A P&B-t meg a társait felejtsd el, kalap hoki az egész!

2014. nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cheap Monday-nak vnanak igazan jo ferfi cuccai.
2014. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régi már a kérdés, de folyamatosan kell nézni az akciókat. Ahogy említetted Bershka meg társai semmire nem jók, ár és minőség nagyon nincs egy szinten. Outletbe is kinézhetsz főleg szezonok végén. Általában ilyenkor az átlagos méretek kimennek, de ha kicsit nagyobb vagy simán találsz minőségi ruhákat. Rendelni nemigazán éri meg, párszor megtettem, de 1-2 hét mire megjön a csomag. Méret néha lutri még...
2016. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!