Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy családi összejövetelre...

Egy családi összejövetelre kell mennem. Felvehetek ebben a hidegben szoknyát?

Figyelt kérdés

Étterem szerűségbe lesz, és valószínűleg autóval megyünk oda. Van egy 120 denes fekete harisnyám és egy telitalpú fekete bokacsizmával venném fel. Nem szoktam annyira szoknyát viselni, de most szeretnék egy kicsit csinosabban öltözni, viszont nem szeretnék megfagyni.

Az nagyon gáz amúgy, ha a barátomnál kicsit magasabb lennék?

Vagy vegyek fel inkább két harisnyát? Nem fog megszólni a családi ha szoknyába megyek?


2014. nov. 29. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj abban amiben akarsz. Nekem van egy 180 denes harisnyám, önmagában én abban is fáznék már ilyen hidegben, általában 2 vastag harisnyát húzok magamra. Ne érdekeljen ennyire, hogy mások mit gondolnak, vegyél fel azt, amiben jól érzed majd magad.
2014. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen hidegben is simán hordok szoknyát, nem értem, mások miért problémáznak ezen, miközben a 12 évesek cicanadrágban mászkálnak meg derekat aluig takaró dzsekiben, most az miért jobb, mint egy vastag harisnya csizmával meg télikabáttal, csak azért mert az elnevezése szerint az nadrág...? -.-

arról nem is beszélve, hogy én pl. jobban fázok ilyenkor nadrágban, mint harisnyában, mert a harisnya szemei közt megáll a meleg levegő és szuperül melegít, a nadrágon meg simán átmegy a hideg és meg lehet fagyni.

2014. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 vastag harisnyával teljesen jó a szoknya.

Hogy magasabb leszel a barátodnál miért lenne gond? Nem számít semmit sem. Lényegtelen dolog.

2014. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát gondolom az étteremben nem 5 fok lesz meg a bkv-n se kell fagyoskodnod, szóval nem látom, hol itt a probléma.
2014. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felveheted, én nem szoktam így fázni, bár nem hordok nadrágot. Ha autóval mentek az étteremig akkor ne is gondolkozz rajta ha esetleg fáznál is az étteremig szerintem ki lehet bírni.
2014. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!