Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen időbe converse?

Ilyen időbe converse?

Figyelt kérdés
Van egy fehér rövid szárú converse cipőm, nagyon szeretném felhúzni holnap, de nem tudom bicajozás közbe (10 perc) mennyire fagyna le benne a lábam. Szerintetek túl hideg van most vékony vászon cipőhöz, vagy egyszer-kétszer túlélhető?

2014. nov. 30. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl hideg van hozzá. :) Tudom milyen érzés, ha valamit nagyon nagyon fel szeretnél venni, de inkább várj tavaszig. :)
2014. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túl hideg van. Lesz még alkalmad hordani rengetegszer tavasszal, nyáron. Most hordjál valami melegebbet. Lehet, hogy bírod a hideget, de hülyén fogsz kinézni :)
2014. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
simán. én télen is converset hordok
2014. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, 10 perc alatt nem fagyna le.

Én reggel 06:30-tól 07:00-ig várakoztam a Széll Kálmán téren a hidegben, utána még egy csomót sétáltam, majd 1,5 órát a lovardában töltöttem, amiből szintén volt 10 perc séta, 15 perc lovaglás, egy kis söprögetés, és mindössze 5-6 percet töltöttem az épületben. Na ETTŐL szétfagyott a lábam a Converse vászoncipőben. De az a 10 perc semmi.

2014. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tul fogod elni, de nem annyira tartom jo otletnek ilyen esos, saros idobena feher vaszoncipot..
2014. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kissé már hideg ilyen időben, talán, ha 2 vastag zoknit veszel alá, akkor nem:D
2014. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy esik, könnyen beázhat, de ha nem akkor is koszos lesz.
2014. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!