Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok turikban vásárolni?

Szoktatok turikban vásárolni?

Figyelt kérdés
Csórába? Turiba? Szoltatok vásátolni? Mit? Márkás-e? Szeretitek-e? :)

2014. dec. 1. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nem csak az olcsóság miatt, hanem gyakran kiváló minőséget találok fillérekért. Amit boltban meg sem kapok abban a minőségben.
2014. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Igen és szinte minden ismerősöm ( a "menok" is). Sokkal jobban megéri és nagyon klassz dolgokat lehet találni. Csak időt kell szánni rá. :)
2014. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen. Mindig jó minőségű, márkás ruhákat találok olcsón, ezért szeretem. Kilósba járok, ott aztán tényleg a szó szoros értelmében túrni kell, de nekem ez olyan, mint egy kaland :)

Alsóneműkön kívül mindent megveszek, vettem már nadrágot, pólót, pulóvert, topot, kabátot és táskát is.

2014. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen. Nem csak az olcsóság miatt, hanem azért is mert sokszor olyan egyedi darabokat találok, amit más boltokban/butikokban nem.

Ruhákat, cipőket, bakancsokat, nyári cipőket, mást nem nagyon. Általában németországi, minőséges márkájú. Igen szeretem. :)

2014. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem... Már nem azért mert lenézném, csak sajnos jó férfi cuccokat nem igen lehet ott találni.
2014. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szinte csak turiban vásárolok, imádok oda járni, nagyon olcsó és minőségben sem marad el a plázás boltoktól (hiszen tök hasonló márkájú cuccok vannak). Persze mindent át kell nézni nem-e foltos/szakadt, de szakadt, hibás cuccot plázás üzletben is találok dögivel.
2014. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs sok pénzem,erre futja csak. ):
2014. dec. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam és nem is fogok.
2014. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen, szoktam, de csak olyan ruhákat amiket a munkába hordok. A multkor vettem egy terepszinü nadrágot és kabátot nagyon olcson (mezőgazdasági munka). Csak olyan hejjekre kell menni ahol nagy piac van, és ha keresel akk találsz. Akik ezzel kereskednek, azok külföldről hozzák az árut, és ott sok márkás dolog van.
2014. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!