Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan férfi gumicsizmát...

Olyan férfi gumicsizmát keresek, amit utcán is hordhatok. Hol érdemes ilyesmit keresni? Online áruházak nem érdekelnek.

Figyelt kérdés

A google-ban természeten keresem már, de nm jártam sok sikerrel.

Tudom, hogy bármilyen csizmát felvehetek az utcán, mert szabad országban élünk, de nem szeretnék bárhol úgy kinézni, mintha most jöttem volna a tanyáról.

Nem téli hótaposót keresek, hanem gumicsizmát.

Főként a mostani esős időben lenne praktikus.

Online áruházak nem érdekelnek, sosem veszek lábbelit próbálás nélkül.



2014. dec. 2. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Pedig ha gumicsizmát veszel, akkor úgy fogsz kinézni, mivel az a funkciója, hogy sárban-szarban baktassanak benne.
2014. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De női, meg gyerek gumicsizmában van mindenféle fazonú, mintájú, színű, stb. Akkor éppen férfiben is lehet.
2014. dec. 2. 14:07
 3/11 anonim válasza:
89%
én is keresek gumicsizmát
2014. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Közönséges gumicsizmát minden munkaruha vagy barkács boltban adnak.

A kérdés az, hogy létezik-e férfiaknak olyan, ami picit divatosabb, illetve kevésbbé látszik rajta, hogy az egy gumicsizma.

2014. dec. 3. 09:42
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj! Vegyel noit nagyobb meretben, senki nem tudja megallapitani egyebkent roluk, hogy ferfi vagy noi, csak a meretezes!

Talan de az sem biztos...

2014. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Most valami divatos homoforma csizma kell?
2014. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

a dechlatonban lehet venni 2 fajtát férfiben ami teljesen jól néz ki és ha rajta van a nadrág szára nem is lehet levágni,hogy gumicsizmát viselsz.

én évek óta hordom esőben.

az egyik fekete,szürke sportos talppal,a másik a lovaglócsizma.

a parasztosnak nagyon széles a szára és ők beletűrik a nadrágot.

2014. dec. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Melyik decatlonos csizmára gondolsz pontosan? Azok közül valamelyik, amik hátul vannak a lovas és a vadász osztályon? Vagy van máshol is az áruházon belül?
2014. dec. 8. 14:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyan én neten rendeltem, de akkor nem helyet, hanem márkát ajánlok. A Hunter és az Aigle Parcours csizmák környékén nézz körbe. Nekem ez a kettő van. A Hunter fekete színű, az Aigle Parcours pedig sötétbarna. Mindkettő elegáns egy gumicsizmához képest, tehát nem az a tipikus vidéki parasztos gumicsizma, aminek annyira bő elálló szára van. Illetve ezeknek is valamennyire elálló, mert nem állítható szárúak /szerintem nem állíthatóban nem is nagyon van olyan, ami valamennyire ne állna el a lábtól.../, de egyértelműen nem annyira, mint "parasztosabb" változatoknál.


Bár az Aigle Parcours vadászcsizma is, de városban is hordható. A Hunter szintén.


Én amúgy netről rendeltem, amit eleinte én is neccesnek tartottam, de ha megnézed rendesen a mérettáblázatot, semmi gáz nem lehet. Ráadásul az Aigle-t és a Huntert is két külön helyről rendeltem... Sőt: az Aigle-t úgy, hogy arról az oldalról korábban rendeltem egy Evercreatues csizmát, ami szarrá repedt /pedig elég jó minőség ÁLLÍTÓLAG.../, reklamáltam, küldtem nekik képet a hibáról és az árát úgy térítették vissza, hogy az Aigle Parcours-ért annyival kevesebbet kellett fizetnem. Szóval még korrektek is voltak. :)


Egyedül az lehet húzós, hogy a Hunter alig 30 ezer, az Aigle 39 ezer /a másik csizma árának visszatérítésével viszont "csak" 22 ezer/ forint volt. Igaz, nem egyszerre vettem őket, a Huntert most ősszel, az Aigle-t 1 évvel korábban, 2013-ban. De tart is szépen mindkettő, nem jön szét, mint az Evercreatures. És minimum 1-2-3 évig ki is fognak szerintem. Így nézve ennyit kiadni nem gáz értük. Ráadásul úgy főleg nem, ha azt nézzük, hogy pl. St Hubert vagy a Le Chameau csizmák 70-80 ezertől kezdődnek...

2015. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
vannak fél gumicsizmák. Alsó része amiben a lábad van gumírozott, felső része sima. De ezek téli csizmák ilyen -30 C fok meg alatta. Sajnos ha sárból jössz látják, hogy nem városi vagy:)
2015. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!