Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sötétbarna cipő, fekete nadrág?

Sötétbarna cipő, fekete nadrág?

Figyelt kérdés
Kezdek férfivé válni, szeretnék vásárolni a sportpénzemen egy elegáns, minőséges bőr alkalmi cipőt. Az utóbbi időben többször is kellett már elegánsabban öltöznöm, viszont cipőm nem volt még rendes sosem. Általában fekete vagy kék nadrágot szoktam viselni, fehér vagy sötétkék inget. Kérdés csak az, hogy a sötétbarna cipő megy a fekete nadrághoz, vagy inkább ne? Most találtam igazán tetsző s megfelelő cipőt, viszont nem akarok feleslegesen kiadni sokezer forintot...
2014. dec. 3. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
az alap öltözködési etikett alapján nem vehető fel fekete nadrághoz barna cipő.
2014. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hol találom én ezt az alapvető öltözködési etikettet? (azonnal rákeresek).

Ennek ellenére a 2. hozzászóló linkjei nem ezt bizonyítják. :) Mondjuk egy nő véleményét is szívesen meghallgatnám :)

2014. dec. 3. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem van pár férfi öltözködéssel kapcsolatos vaskos könyvem,én onnan tudom,de beírtam a gugliba,hogy

-barna cipő, fekete nadrág.

és ott is le van írva több helyen.

2014. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék a vaskos könyveidre, egy helyen sem olvastam azt, hogy nem mehet a fekete nadrághoz/öltönyhöz barna cipő, sőőőt, találtam olyat is, ahol a barnát még előnyösebbnek is tekintik... :)
2014. dec. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!