Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mintás kötött sapka nem gáz...

Mintás kötött sapka nem gáz egy 18 éves fiú fején?

Figyelt kérdés

Szóval nem egyszínű hanem fekete fehér-szürke mintákkal, sávokkal.

Mert legtöbb fiú úgy látom kötött sapkát se hord, ha meg hordanak akkor egyszínű mindegyiknek.


2014. dec. 3. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 15/L vagyok, de már nem hordok olyan "agyonra csicsázott" sapkákat, mert azt olyan dedósnak tartom..

Szerintem vicces, ha valaki olyant hord annyi idősen.. XD

De, ez az én véleményem, ha neked tetszik nyugodtan felveheted (engem sosem érdekel a divat vagy mások véleménye, azt húzom fel ami nekem tetszik és jól áll :))!

2014. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ahhoz képest, hogy 18 vagy iszonyat gyerekes... Miért lenne gáz? És mit számít az, hogy a többi milyet hord? Én pl a falramászok tőle, hogy az összes fiú majdnemhogycsak ugyanúgy néz ki ( oldalt kopasz középen felzselézett haja van, + ugyanolyan ruha) olyanok mint a klónok-.- Isteeneem emberek vagyunk és mind különbözünk. Ha neked tetszik, vedd fel és kész. Egyébként akkor lenne esetlegesen gáz, ha rikítórózsaszín lenne..:D
2014. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!