Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse vagy sima tornacipő?...

Converse vagy sima tornacipő? Szeretnék venni egyet de nem tudom hogy a Converse tényleg megér az árát vagy csak a márkanevet fizetem meg.

Figyelt kérdés

Sima tornacipőbe Victorysat vennék


KÉREM CSAK AZ ÍRJON AKI MÁR MINDKETTŐT PRÓBÁLTA!



2014. dec. 5. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van gagyi is (Graceland) és Converse is. Amíg nem próbáltam az utóbbit nem nagyon akartam elhinni hogy van különbség, de ég és föld. A Gracelandesnek sokkal vékonyabb a talpa, mintha mezítláb járnék szinte, sokkal hamarabb elfárad benne a lábam. A Converse talpa se tűnik vastagabbnak, de mégis nyilván más, mert az kimondottan kényelmes (annak ellenére hogy az is lapos), hosszabb távon is. Persze ha nem érzékeny erre a lábad, akkor veheted az olcsóbbat is.
2014. dec. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

a bnőmnek vettem vagy 8 éve egy converset,mert akkor még nem 20 ropi volt,én meg vettem magamnak 4db sima dorkót 2000 ft-ért.

annyi,hogy a simának 2 év alatt megreped az oldalán a műanyag,de pillanatragasztó és ugyanolyan,mint volt.

viszont én edzésre is használom,szóval gyilkolva vannak,pl vádliemelés ami az oldalát megterheli minden cipőnek.

a cverse,viszont bírja nem repedt ki,mondjuk edzésre nem volt használva,de a színe az viszont már kifakult.

ettől függetlenül kizárt,hogy kiadjak 20ezret egy sza-r dorkóért,főleg hosszú gatyás időszakban,amikor a májer jelzőt úgyis eltakarja a nadrágszára.

20ererből kijön egy fa-sza bakancs.

2014. dec. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A sima tornacipő egy év lefolyása alatt teljesen szétmegy. A Converse folyamatos (ismétlem, folymatos: séta, iskola, sport, ünnepség, otthon, mindenhol) hordás mellett is már több, mint két éve bírja. Emellett jobb a kinézete is. A Graceland cipők tiszta otrombák, csúnya a ragasztásuk, szélesek, satöbbi.
2014. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!