Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Zara jó üzlet szerintetek?

A Zara jó üzlet szerintetek?

Figyelt kérdés
A minőségre gondolok.
2014. dec. 6. 12:46
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem snassz, nagyravaló embereknek való. Nem igazán a minőségért és az egyediségért, inkább a márkáért fizetsz.
2014. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért nagyravágyó? Nekem szinte minden cuccom onnan van és meg vagyok vele elégedve.
2014. dec. 6. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Stílusilag abszolút bejön, de az ár-minőség arány nem a legjobb.
2014. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha minden cuccod onnan van, akkor tudnod kéne a választ a kérdésedre. Szerintem se egy jó bolt. Minőségileg kb 0, volt mikor vásároltam ott, de nem érte meg. Olcsóbban megkapok ilyen minőségű ruhákat máshol. Csatlakozva egy korábbi válaszhoz, szerintem is csak azok vásárolnak ott, akik ezzel szeretnének kitűnni vagy nem tudnak mire költeni. Emellett sok olyan ruhát árulnak, ami egy molettebb alkatú hölgynek nem áll jól, már csak emiatt sem szeretem. Eléggé vékony vagyok, de egy üzletnek minden vásárlóra kéne gondolnia, nem csak egy bizonyos rétegre.
2014. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hu en nagyon imadom:D szerintem jo minoseguek a ruhak es egyediek, nem dragan. Nem ertem mi a baj vele:D
2015. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!