Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Angliába milyen kabátba...

Angliába milyen kabátba járnak a nők télen?

Figyelt kérdés
Vagyis inkább Skóciába, most januárban költöznék ki, és ugye esik, szitál meg minden. Milyen kabátot hordotok ti ott?

2014. dec. 7. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Mi az hogy Angliaba? AngliabaN es SkociabaN.


olyan kabatbaN mint amilyet itthon is hordanak teli, hideg, esos idoben.

2014. dec. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Magyarországon milyen kabátban járnak a nők télen???

Nos??? Na ugyanolyan kabátokban járnak a nők itt kint is.

(na jó péntek este már láttam mínusz 3 fokban kisestélyiben kabát nélkül részeg nőket az utcán, akik állítólag nem fáztak, pedig elég hideg volt)

2014. dec. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Olyanokban, amilyeneket az üzletekben kapni lehet.
2014. dec. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

[link]


Ilyenben bazze!

2014. dec. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Direkt vagytok bunkók?:D Mert elég vicces lett. Esik állandóan és ha valaki nem akar esernyőzni, gondolom nem olyan kabátot hord ami átázik. Erre lettem volna kíváncsi, nem arra, hogy kijavítjátok azt a szerencsétlen N betűt és paffogtok. De köszönöm szépen a semmit kedves emberek, nagyon hálás vagyok, hogy még tudtok levegőt venni a kis orrotokon és szátokon.
2014. dec. 7. 12:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben esőkabátot húznak a ima kabát fölé. Durva, mi?
2014. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem bunkók voltunk, hanem egyszerűen fáj az a embernek ha valaki ennyire buta.

Én kint élek, és nincs különleges kabátom. Sima olyan téli kabátom van ami kapucnis, és otthon is hordják biztos sokan. Igen, esik az eső. Van amikor 2 héten át mindennap folyamatosan. De nem vagy 10 órákat az utcán, hogy bőrig ázzál. Ilyenkor bizony esernyő vagy esőkabát van. Vagy sokan ilyenkor kocsival vagy tömegközlekedési eszközzel járnak. Nem ázol el jobban mint otthon amikor esik.

2014. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Direkt vagyunk bunkok? :D

Tudod, eleg nagy kulonbseg van akozott hogy "Angliaba jarni egy kabatban", meg akozott hogy "Angliaban jarni egy kabatban". Es nem az 1 db N betu a kulonbseg, hanem full mast is jelent maga a mondat, szoval eloszor tanulj meg magyarul, utana kerdezz.

2014. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sok fajtát látok. Nem ritka, amikor köntösben, pizsamában meg papucsban vásárolnak. A nők különlegesek. Különlegesen idiótán fel tudnak öltözni, például szőrös csizma nyáron, vagy rövid póló télen. Az angoloknak egészen máshogy működik a hőérzetük, mert kiskoruktól hozzá vannak szokva a sok esőhöz és a hideghez. A lányom sokat szenved, mert az angol vejem szerint 18 fok örül van az ideális lakáshő nappal. Sokszor látok csecsemőket esőben a babakocsiban, hogy sapka vagy zokni nélkül tolják őket. De tény, az angoloknál szinte nem létezik a "megfázás", mint betegség. Tegnap például láttam egy Audi kabriót lehúzott tetővel, és 3 fok volt a kocsi órája szerint. Érdekes népek. Sokan járnak olyan sapkákban (felnőttek is), amik valami állatfejet mintáznak, pl. medve, nyúl, fülekkel. Eleinte bámultam az idiótákat, de már nekem is van egy szarvasos.
2014. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!