Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A shopping.hu-t nézitek? Mi...

A shopping.hu-t nézitek? Mi értelme, hogy a ruhák 90%-áról nincs kép feltöltve?

Figyelt kérdés

Ruhák/cipők, ékszerek, kiegészítők, szerintem nagyon jó kis oldal lenne, de belépek, és újabban csak ott van egy márkanév + valami fantázianév, még az sem derül ki a leírásból, hogy zokniról vagy felsőről van-e szó, mert nincs kép, és 10 oldalt kell lapozni, mire valami megjelenik.

Pár hónapja már így van, előtte sokkal jobb volt az oldal. Miért lehet ilyeneket feltölteni? Nem ellenőrzi senki?

Az is idegesítő, mikor 20 oldalon keresztül ugyanaz a magyar tervező készítette fülbevaló van, csak 50 féle színben, és nem lehet kiiktatni, hogy nem akarom ugyanazt látni ennyiszer.

Vagy azt lehetne beállítani, hogy mutasson minden újdonságot, de csak ha van hozzá kép.

Régebben miinden nap felnéztem, mostanában hetente 1x, de már ennek sincs sok értelme. Ki üzemelteti? Vagy már nem foglalkozik vele senki?



2014. dec. 8. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért van olyan termék felrakva amit online meg se lehet vásárolni. Akkor minek van felrakva? Van amit megvennék, de pont azt nem lehet. Te rendeltél már valamit onnan?
2014. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, én szétnéznék az újdonságok között, de utána elmegyek a boltba, mert sokszor nem olyan a valóságban, mint a képen, meg a méret is mindenhol más.

Van 34-es és 38-as felsőm is, így nem merek rendelni.


De az is gáz, hogy kinéztem pár dolgot, karácsonyi rénszarvasos cuccokat, a boltban meg nem is hallottak róla. (H&M)

2014. dec. 11. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én meg, ha elmegyek a boltba akkor meg nem találom azt ami nekem kell. Valóban van olyan dolog, hogy másképp nézz ki mint a valóságban, de nem csalódtam eddig és méretre is jó. Erről a shoppingról nem próbáltam még rendelni, de nem meggyőző oldal számomra:/
2014. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!