Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gáz a hosszú enyhén...

Miért gáz a hosszú enyhén pufikabát?

Figyelt kérdés
Tavaly vettem az Invázióban a kabátot.Azert vettem,mert daginak tartom magam,és hogy eltakarjon.Természetesen fogyókúrázom,sportolok,tehát teszek érte hogy fogyjak.163cm50kg vagyok .Làtom az utcán,hogy nem sok mindenki hord ilyet.

2014. dec. 11. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
/facepalm
2014. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyugodtan fogd a fejed,de mások is mondták rám.
2014. dec. 11. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:

1. 50 kiló az NEM dagadt! Még a 60 sem. De még a 70 is csak molett, duci...

A dagadt az, aki egész nap otthon ül, chipset zabál, nem mozog, és 120 kiló, de nem tesz ellene semmit...(Senkit nem akarok megsérteni, félreértés ne essék. Meg persze genetika is befolyásolja, meg egyéb betekségek, de ez a kérdezőre aligha vonatkozik.)


2. Ízlések és pofonok...Ha NEKED tetszik, és szerinted rendben van, akkor rendben van. Az, hogy kevesen hordanak ilyet csak azt jelenti, hogy nem vagy tucat.

Nem kell csak azért úgy öltözni, mint a többiek, hogy békén hagyjanak és beolvadj.

Lehet, hogy közhely, de mindegy mi van rajtad, az fontosabb, hogy tiszta és ápolt legyen/legyél.

Merd felvállalni az egyéniséged. Ha valakinek nem tetszik ne nézzen rád! :)

2014. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy,s igazad van.Bár nem az én stílusom a kabàt,azert hordom ,mert kövérnek tartom magam.Van mindenfele fajta kabim.Természetesen ment a zöld kéz:)
2014. dec. 13. 11:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért mert valami divat,nem biztos,hogy mindenkinek jól áll.Nem akarok megsérteni senkit,de másoknak ez jobban állna,akinek a rövidebb kabát nem áll jól mégis felveszik mert az a divat.
2014. dec. 13. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy kövér. Miskolcon lakom, itt rengetegen járnak olyasmi kabátban, pár éve nagy divat volt, és nyilván nincs pénzük az embereknek minden éven újítani s meleg is, úgyhogy megtartották


Viszont azt megjegyezném, hogy szerintem ez a fajta típusú kabi, pont, hogy a molettebbeknek nem állna jól. Örülj neki, hogy nem vagy duci. :)

2014. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy:)
2014. dec. 13. 12:53
 8/8 daunenmantel válasza:
Èn fiu vagyok de nekem is van hosszu bokáig èrő pufikabátom ès nem gáz tèlen a divat szerint őltözködnèk megfagynák www.parkasite.de
2016. jan. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!