Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel egy gálára?

Mit vegyek fel egy gálára?

Figyelt kérdés

Hostesskedni megyek az iskolám gálájára. Egy fehér egyberuha(combközép) egy bézs színű telitalpúval kihívó lenne? 16L

Ha már kérdezek, akkor lenne még egy kérdésem. 180 cm vagyok. A telitalpúm egy 9 cm sarokmagassággal rendelkezik. Szerintetek fel merjem venni? Csak így röpke majdnem 190 centivel kicsit félek, hogy mit mondhatnak majd rólam a hátam mögött.


2014. dec. 11. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem túl kihívó, mert magas vagy. Ha magassarkúval 190 cm, akkor a combközépig érő fehér ruha kevésnek hat. Egyszerűen mert a feneked és a lábaid közelebb vannak az az emberek szemmagasságához. Nem fair, de alacsonyabb lányok nyugodtan hordhatnak rövidebb ruhákat is.

A cipőd milyen stílusú? És a ruha milyen anyagból van? Mert a pamut ebben a színben kevés egy gálára. Elvégre te ott "kiegészítő" szerepben vagy. Nem tudom, van-e ilyened, de inkább ilyesmi ruhát vennék fel:

[link]

[link]


Vagy ami a te magasságoddal jó mutat:

[link]

2014. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha hostesskedni mész, akkor a 190 cm-s össz. magasság pont jó, mert legalább kitűnsz a tömegből, de inkább egy csinos nadrágot vegyél fel blúzzal, vagy hosszabb ruhát, mert a combközépig érő az elég rövidke. :D És a miniruha telitalpúval valóban túl kihívó. Páran megkérdeznék valószínűleg, hogy mennyi egy éjszaka. :D
2014. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!