Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ár/érték arányban jó acélbetét...

Ár/érték arányban jó acélbetétes bakancs márkák?

Figyelt kérdés
Tervezem megvenni az első párat, és jó lenne olyat kifogni ami azért bírja pár évig. Ősz végi-téli-tavasz eleji viselet lenne főleg, és 25.000 Ft csak akkor szeretnék költeni ha tényleg nagyon megérné. Sok ilyen kérdést elolvastam már, kíváncsi vagyok hogy most mi a véleményetek, van-e olyan márka ami régen jó volt, most rossz, esetleg fordítva, vagy új márka a piacon ami biztató.

2014. dec. 13. 13:18
 1/5 A kérdező kommentje:
(Eh, mármint 25.000 forint felett, de szerintem értitek mire gondoltam.)
2014. dec. 13. 13:29
 2/5 anonim válasza:

Nekem Steel van.

Szerintem nagyon kényelmes. ÉS tudtommal strapa bíró. Annyi hogy kopik a talpa. De ez csak a kinézeten változtat

2014. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Steel van nekem is, nagyon jól bírja.
2014. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb 7 éve vettem a Dr Matrens 14 soros piros bakancsomat 29.980Ft-ért. 3 télig folyamatosan azt hordtam kb. október közepétől márciusig, Aztán változott a stílusom és nőiesebb darabokat vettem, de még a mai napig elviszem néha túrázni. A talpa alig kopott, a színét viszont korrigáltam már 2-szer textilfestő filccel, hogy még hordható legyen. Egy percig sem bántam meg.

25 L

2014. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Red Roostert vegyél

23.000 Ft-ért vettem katonai boltban, nagyon kényelmes, jól néz ki (szerintem) és strapabíró =)

2014. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!