Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem égő ilyenkor télen a...

Nem égő ilyenkor télen a tangapapucs?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm ilyenkor télen is olyat hord odahaza. Nem égő ez? Meg nem fázik fel benne?

2014. dec. 14. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Otthon akár pucéron, ürülékkel bekenve is járkálhat. Az ő dolga, neked nincs közöd hozzá!
2014. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Otthon nem.

Utcán igen :)

2014. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is abban járkálok itthon a lakásban, szerintem semmi égő nincs benne, sokkal igényesebb mint mondjuk cipőben járkálni a lakásban! Ja és eddig még nem fáztam fel benne.
2014. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fűtenek, így nem nagyon fázhat fel, amúgy azt csinál otthon amit akar. Inkább ez a kérdés az égő.
2014. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem még az utcán is hordhatja. Mitől lenne égő? Azért mert neked fázik a lábad?


Otthon meg? Én simán vagyok itthon mezítláb, még most is. Az nem égő? Vagy ha fázik a lábam, de ez ritkán van, akkor meg húzok zoknit. Ez nem égő? Papucsot meg rühellem.


Sőt, itthon még a hóba is kimegyek mezítláb, na az meg milyen, égő nem?

2014. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hordok otthon, miért lenne égő? Nehogy már az otthoni viseletet is az aktuális divat és évszak határozza meg. Most pl. ha valaki távfűtéses lakásban lakik és van télen 28 fok bent, akkor is pulcsiban kell lennie, mert tél van? :)
2014. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!