Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fazonok állnak jól egy...

Milyen fazonok állnak jól egy alkatilag vékony, alacsony huszonéves nőnek, ha nem akar gebének látszani?

Figyelt kérdés

magasság: 151cm

mellméret: 75B

csípő szélesebb, mint a derék, de ez a csont miatt

a szűk szárú fazonú nadrágok már vádlin is megszorulnak és sok hosszú szárú zipzáras csizma is


Ki vagyok békülve az alakommal, csak nem mindig kapok olyan ruhát, ami jól áll.


2010. febr. 2. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

ahogy leírtad szerintem nem lehet olyan szörnyű alakod : )

a csípő meg úgy a szép ha egy kicsit szélesebb.

vegyél egyenes szárú nadrágot ha a cső nacit nem szereted.

vagy magasított derekú szoknya, farmer.

szerintem jól állna majdnem minden

2010. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nekem nincs bajom az alakommal :-)

A probléma inkább az, hogy nehezen kapok a méretemben olyan ruhát, ami jól is áll, így ha ruhát megyek vásárolni, nagyon sok helyet végig kell járni, mire kapok 1 jó darabot. Nem nagyon gyártanak az én méreteimre. :-) Fehérnemű kivétel persze. Pl. van egy 3 részes kosztümöm, amiből a blézer és a szoknya jó, a nadrág nem.

Nadrágból az enyhe trapéz az, ami kényelmes, mert az nem akad el a lábamon (a keskenyebb fazonok vagy a vádlimon vagy a combomon akadnak el).

Úgy vettem észre, hogy leginkább a nagyon sovány alkatra gyártanak, de én pl. nem szeretem azokat, amik szorosan simulnak a végtagokra (úgy érzem, mint ha nem kapnék levegőt).

Ráadásul vannak olyanok, amik még jobban vékonyítanak, ami egy cseppet se hiányzik.

2010. febr. 2. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan pár centivel magasabb vagyok, de csak 46 kilo és hasonló ahogy így írtad és én kapok ruhákat. Pl rám jó a 34-es v kisebb 36-os gatya, csak legfeljebb kicsit fel kell hajtani.. Inkább a szoknyákkal vagyok bajban, mert azokat is néha fel kell hajtanom. De amúgy 75/B-s mellel tuti nem látszol gebének, mert az ilyen apró termeten már elég gömbölyded. Én amúgy a csípőmre szoktam időnként kis vékony övet rakni, az egy kicsit szélesíti a csípőt, meg szeretem az ingruhát is, mert a hosszantzi gonbolástól valahogy mintha magasabbnak tűnnék és az a mellet is szépen kiemeli.
2010. febr. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!