Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogy teszitek túl magatokat...

Ti hogy teszitek túl magatokat azon, ha beleszerettek egy ruhadarabba, de nem hordhatjátok, mert nem illik az alakotokhoz?

Figyelt kérdés
Én kb 2 hete szerettem bele egy kissé magassarkú bokacsizmába, de azóta is tart a love. Eskü, minden nap eszembe jut. :D De sajnos nem hordhatom, mert túl vékony és magas vagyok hozzá, és ez olyan rossz. :/ Ti ilyenkor hogy teszitek túl magatokat a ruhákon és cipőkön?

2014. dec. 21. 01:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
valószínűleg megveszem és sosem veszem fel utána, a szekrény mélyén fogja végezni. néha a kezembe akad, megörülök neki, nézegetem, felpróbálom, hátha már jól áll valamilyen csoda folytán - aztán szomorúan megállapítom, hogy nem, szidom magam, hogy minek vettem meg és újra elsüllyesztem a szekrény mélyére.
2014. dec. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem nincs olyan, hogy egy magassarkú csizmához túl vékony és magas vagy. hány centi vagy?
2014. dec. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A te esetedben nem túltenném magam, hanem tennék érte, hogy jól álljon!

A magasságoddal nyilván nem tudsz mit kezdeni, viszont a vékonyságoddal ha akarsz, igen. Főleg, hogy rémesen csontváznak kell ahhoz lenni, hogy a magassarkú tényleg csak rontson az összképen.

2014. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2: 173 cm vagyok

#3: Nem vagyok csontsovány, mégis undorítóan nézek ki benne. És igenis teszek ellene, már több, mint fél éve. De fél év alatt nem lesz valakinek ilyen alakja: [link]

2014. dec. 21. 11:43
 5/13 anonim ***** válasza:
a 173 cm egyáltalán nem vészesen magas. ha meg nem durván vékony a lábad, akkor kit érdekel? egy magas, vékony lányon minden jól áll.
2014. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem meg nagyon nem, utálom. :/ És anyum szerint se. Meg Lakatos Márk szerint se.
2014. dec. 21. 15:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Általában ha veszek valamit,vagy felpróbálom,vagy meggondolom,hogy hogy állna rajtam.Mondjuk én még a szerencsésebb kategóriába tartozom(163-4 cm,52 kg),van mellem is,de pl.bő hosszú felsőket nem szoktam venni,mert összenyomnak.De ha valamit mégis megvennék,és semmiképp sem áll jól,akkor inkább elajándékozom,hogy ne szomorítsam magam,vagy meg se veszem.
2014. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utálod, hogy vékony a lábad? Mit meg nem adnék, azért, hogy vékony lábam legyen??!!
2014. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, utálom... vagy kissé "kövérebbet" szeretnék, vagy izmosat. Inkább a másodikat, de a ducibbal is beérném. És ugyan már leírtam, de csak azért mondom mégegyszer, hátha valaki félreértené... teszek érte.
2014. dec. 21. 19:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Olyan nincs, hogy valamit nem hordhatsz. Ha tetszik és jól érzed benne magad, hordd :)
2014. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!