Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen lenne ez a szett...

Milyen lenne ez a szett Szentestére?

Figyelt kérdés
Vettem egy fekete, szolid kis egyberuhát. Nem kivágott, pántos, vagyis a felső része ilyen kis horgolt. Ehhez egy fekete harisnya, és egy fekete magassarkú. De ez mégiscsak nagyon fekete.. :/ Mellé a piros rúzs, piros körömlakk, arany színű karkötő nagyon ribis? Felvennétek így? Vagy mivel dobjam fel egy kicsit?
2014. dec. 22. 21:28
 1/7 anonim válasza:
esetleg öv, erőteljesebb nyaklánc, színes dísz a hajba
2014. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább buliba tudom ezt elképzelni vagy temetésre vagy nem tudom. Szentestét otthon töltöd nem? Otthonra nem kell kiöltözni, főleg nem kell magassarkúban tipegni a lakásban... :))
2014. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyaklánc kilőve, mert ott van az a horgolt cucc. A páromat szeretném meglepni vele, még nem volt olyan alkalom, hogy ilyen csinosban látott volna, ez az első közös Szentesténk, gondoltam legyen ünnepi :) Sajnos az öv sem illik a rucihoz :/
2014. dec. 22. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
csipkés harisnya?
2014. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon elegáns is lehet a fekete ruha/piros rúzs-köröm/arany karkötő, de kép nélkül nehéz eldönteni. Ha soknak érzed a feketét, vegyél testszínű harisnyát.
2014. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
piros körömlakk párti vagyok, most is az van rajtam, úgyhogy én arra szavazok! :) Azzal mindenképpen feldobnád, esetleg egy nyaklánccal még
2014. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valami prémes cuccot tudok még mellé elképzelni,esetleg feldobhatod egy kendővel is.

Köves vagy szolid nyakláncot/fülbevalót nyugodtan felvehetsz másik lehetőségnek.

Sminkhez elég ha csak kihúzod a szemed.

2014. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!