Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok olyan retros napszem...

Hol tudok olyan retros napszemüveget venni amilyet a '80-as években hordtak? Kép alul!

Figyelt kérdés

Tipikus '80-as évek! Valami boltot tudtok ajánlani?

Vagy ha valaki tudja, olyan, mint a Nők Lapja Novella első részében a két lányon! (2 nő és egy férfi volt benne.)

[link]


2010. febr. 3. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én csak annyit tudok mondani, hogy a bal oldalon lévő az egy Ray Ban Wayfarer :) keress rá vaterán, ott szoktam látni :)
2010. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi, azt én is tudom, csak azt nem, hogy hol vegyek :S ez a vans-os retrosan néz ki? [link]

fogalmam sincs hol vegyeeek ilyesmit

2010. febr. 3. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Vaterán nem akarsz rendelni... mondjuk ott a legtöbb cucc nem eredeti...

Én a rendes optikai szemveges boltban vettem a ray ban szemcsim

2010. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
uhhh ez nagyon nagyon jól néz ki :O én is valami ilyesmit akarok :D hát én is körbenéztem a zone.hu -n de ott nem volt ien szemüveg :S pedig ott vannak vans cuccok :S keresgélek még, aztán ha találok akkor írok :) és köszi a linket :D
2010. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
retrock tele van ilyennel és több színben is és ott mindenből egy van :D [link]
2010. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!