Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon tetszik egy pulcsi, de...

Nagyon tetszik egy pulcsi, de nem tudom mit tegyek. Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
20.000-ből tervezek ruhát venni. 17.000-ért láttam egy nagyon jó Nike pulcsit, de kicsit úgy érzem, hogy a polcon jobban néz ki, mint rajtam. Nem tudom, hogy megvegyem-e, vagy inkább több ruhát, vagy cipőt. Félek, hogy ha vettem valamit, úgy fogom érezni, hogy rosszul döntöttem. Szerintetek?
2014. dec. 27. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem adnék ki ennyit ruhára. Szerintem bánni fogod, mert így csak lesz egy pulcsid, és pont, holott lehetne egy halom ruhád ennyiből.
2014. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a bevált szokásom, hogy hogyha valamibe beleszeretek és nem gondolkodom, akkor megveszem. Ha már elmélázom rajta és félek, hogy rosszul döntök, sőt már a gyk-n kérdezem, hogy mitévő legyek, akkor egyértelmű: nem szabad megvenni, mert csak rossz érzésed lenne tőle és ez a rossz érzés lehet mindig benned lenne, ha felvennéd, tehát egyre ritkábban hordanád, és végül sosem.

Ami ennyire elbizonytalanít, az nem jó.

2014. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszik vedd meg. Én annak a híve vagyok, hogy inkább kevesebb dolgot veszek, de azt minőségit, mint egy vagon rongyot fillérekből.

Előzővel viszont egyetértek, ha nem érzem azt egy ruhánál, hogy na EZ, akkor inkább keresgélek tovább, mert az a szekrény alján végezné tuti...

2014. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ér ennyit egy pulcsi, sokkal olcsóbban is lehet marha jókat kapni. Évek óta hordom őket és semmi bajuk, szóval nem hinném, hogy 17 ezerért sokkal jobb minőséget lehetne kapni.
2014. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző, kinek mi... Én a tízszeresét is ki szoktam adni egy pulcsiért, vagy többet is...
2014. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!