Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemistákhoz szól a kérdése...

Egyetemistákhoz szól a kérdésem, főleg a divatmániásokhoz, de persze mindneki válaszolhat. Kicsi ez a ruhatár?

Figyelt kérdés

* 1 fekete télikabi

* fekete bőrdzseki

* fehér blézer

* fehér nőies,fekete sportosabb,illetve 1 kockás ing

* Hosszú,illetve 3/4 ujjú,vékonyabb felsők: 12db (de ezek kozott inkább az egyszínű,basic felsők dominálnak,hol feszülős,nőiesebb,hol lenge sportosabb kivitelben)

* Meleg,kötött téli pulóver: 2db

* Pólók: fekete,fehér,szürke sima basic póló

* Mintás,feliratos pólók: 4db

* Sportosabb ujjatlan: 6db

* Nőiesebb ujjatlan: 12db

* Basic ujjatlanok:fekete,fehér,szürke,piros


* Hosszú farmer:5db

* Fekete,szürkés-barna nadrág

* 2 nyári szoknya

* 2 téli tunika

* Farmer short: 4db


* fekete csizma

* barna ugg szerű retro csizma

* kis sarkú bokacsizma

* nike sportcipő utcára

* fehér converse

* fekete,bézs slipper


* fekete,szürke,barnás táska utcára

* fekete,nude kisebb táska (kis láncos,vállra akasztható)

* 3 bulizós boríték táska + ehhez 4 kimondottan bulizós ruha


* fekete,fehér csipkés melltartó

* piros,szürke,mintás,kék,rózsaszín melltartó

* kb 12 tanga,ami szebb

* kb 7-8 sima tanga hétköznapokra


Mi hiányzik még a ruhatárból szerintetek? Minden vásárlásnál szinte a basic darabokat keresem,amik időtállók,de rá kell jönnöm,hogy hosszú távon nem lehet belőlük változatosan öltözködni,ha minden egyes darab ilyen.


Nagyon tetszik a gossip girl-os Serena Van Der Woodsen stílusa, illetve a 90210 (új)-ból Naomi Clark-é. Sok outfitet lementettem tőlük inspirációnak,de ha ott vagyok,hogy megvegyek mondjuk egy pink borítéktáskát azon tűnödöm minek,hisz kimegy a divatból.De pont ezért nincs is mit felvennem,mert ugyanazok a színek dominálnak az öltözetemben..

Pl szerelmes lettem egy leopárdmintás kardigánba is,de azt se vettem meg,mert hogy hosszú távon nem fogom tudni kihasználni,mert pár év múlva lejárt darab lesz.


2014. dec. 28. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Felsorolva soknak tűnik de ha vizuálom, akkor látom hogy nem sok. Elégnek elég, mert nem kell 3 naponta ugyanazt felvenned, nem baj ha a mosásban van pár holmid.

De ha felsorolnám nekem miből mennyi van legalább az 5- szöröse lenne és én az enyémet nem látom se soknak se kevésnek, hanem pont jó mennyiségnek.


Azt nem értem hogy miért számít hogy pár év múlva nem lesz divat egy hordott ruhadarab pár év alatt amúgy is tönkremegy, bolyhosodik, kopik, a mai konfekció darabok nem 5 évre vannak gyártva, az a cél hogy minden szezon elején vásárolj be a tavalyi meg kuka.


Viszont ha sajnálod a pénzt különleges holmikra menj turikba. Én nem járok 100000éve mert már nem ugyanaz mint mondjuk 5 éve volt, de a basic darabokat vedd meg ugyanúgy a plázákban és pl. párducmintás kardigánt meg vegyél turiban (hidd el, darabárasokban találsz) csak nem 10 ezerért hanem 2000. Így megoldod azt hogy nem költesz annyit olyan darabokra amelyeket nem tudsz úgy kihasználni, de mégis megveszed a szerelem darabokat.

2014. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
5x annyi?húú,elfogadnám!
2014. dec. 28. 12:00
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Amikor azt irtad, hogy divatmaniasok, azt hittem valami olyan szamokat latok majd, hogy biztos irigy leszek. De nem. EN nem tartom magam annyira vasarlos csajnak, de hirtelen, ami eszembe jut az az, hogy van vagy 30 egyberuham, 25 magassarku cipom, vagy 7 magassarku csizmam. Topom szerintem minimum 70 van, kabatbol van 5 szovet, 5 teli, 3 ballonkabat, 5 atmeneti kabat hetkoznapokra, hosszu nadragom van, vagy 12(szinesek, farmer), bugyit,zokni meg le se allok szamolni, mert rengeteg van, teli felsom meg van vagy 20-30 db.

21L

2014. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amugy meg ne foglalkozz azzal, hogy mikor megy ki a divatbol. Ha tetszik vedd meg. En igy jartam egy neon pink ruhaval [link] vagy 3 eve vettem, mert nagyon tetszett. Itt sokszor azt irjak, hogy kiment mar a divatbol a neon szin, megis akarmikor felveszem a csajok egy resze dicseri, hogy jaj, milyen szep szine van, mig a masik resze latom, hogy irigyen vegigmer...
2014. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy pink borítéktáskát is nyugodtan megvehetsz! Nekem YSL clutchom van pink, 2 éves, és szerintem 15 év múlva is használni fogom. Egy fekete elegáns ruhához is tökéletes, de van, hogy egy farmer-bőrkabis kombóhoz is előveszem!
2014. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fú,nekem sose lenne pénzem 30-nál több topra.Én drágább,de minőségi darabokból válogatok,talán ez a kevés ruhám hibája:/ Sajna nem tudok változatosan felöltözni belőle,de igyekszem a tavalyi ruháimat is nem kiszórni,mert az is mánia nálam,hogy tavalyi göncöt nem veszek fel.Nem akarok az egyetemen alúlöltözött lenni..
2014. dec. 28. 17:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó,ha minőségibb cuccaid vannak.Ha jól kombinálod a dolgokat,akkor kevés ruhából is kihozhatod a max-ot.Talán pár kiegészítőt vásárolhatnál még,azt nem láttam.
2014. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megfogadom a tanácsod!Pont most nézem,hogy szinte csak a basic színek dominálnak az egész szekrényemben,azt hiszem ráfér egy újítás.
2014. dec. 29. 07:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit takar az h drága minőségi darabok? Milyen márkájú holmik?
2014. dec. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
amnesia,my77,mayo chix,magenta,zara,mango
2014. dec. 29. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!