Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen típusú, fazonú ruhák...

Milyen típusú, fazonú ruhák azok amik kiemelik a szép alkatot? Fotózáshoz.

Figyelt kérdés

Tapis és nem tapis is jöhet, több fazonban. Amiket a legjobbnak tartotok!

Fotózásra fogok menni és próbálok szetteket összeválogatni, amiben csini lehetek, és ruhákból is próbálom megtalálni a legmegfelelőbbeket a legjobb kiegészítőkkel.. (Hol karkötők, hol hangsúlyos nyaklánc, hol a fülbevaló a legfontosabb ahol olyan kivágású a ruha..)



2014. dec. 28. 17:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok, a darázs-derekamat szeretem hangsúlyozni, a melleim normál méretűek de nem is túl nagyok, csipőben-popsiban szerintem formás vagyok! És a lábaim lehetnének hosszabbak is, de nem vészes, 167 cm vagyok.
2014. dec. 28. 17:41
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg jó üzlet? És még azt kihagytam, hogy 19 éves vagyok.
2014. dec. 28. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen testhezálló,mély kivágású ruha,ami kiemeli a melleid és nem túl hosszú.Lehet még kivágott,laza blúz és egy asszimmetrikus szoknya/feszülős nadrág kombináció is.Ha nem vagy olyan magas,akkor mehet a tűsarkú is.
2014. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha alacsony vagy, akkor mindenképpen magassarkú, hogy hosszabbnak tűnjön a lábad. ha nincs gond az alakoddal, akkor mehetnek a miniszoknyák, szűk ruhák, nadrágok, csak vigyázz, hogy ne ess túlzásba és tartsd be a több kevesebb elvet. az alak kiemelése ne menjen át közönséges magamutogatásba, szóval szerintem maradj az egyszerűbb fazonoknál és a visszafogottabb színeknél.

h&m-ben, bershkában, pull&bearben elkezdődtek a nagy leárazások.

2014. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szép az alkatod és esetleg az arcod is, akkor mindenféleképp egy egyszerű, fekete, "testresimulós" ruhát választanék, olyan ilyesmit:D [link] valami ízléses nyakékkel. :) [link]


Ha valami színesebbet, hangsúlyosabbat szeretnél akkor például ezek is szépek:

[link] (ez elvileg a karcsú derék és az A vonalú alsó rész miatt ki kéne emelnie a "darázsderekat", de a képen a csajnak eléggé tégla alakja van)

[link] (ennek azért kicsit borsosabb az ára, de nagyon szép!)

[link] (ennek a színe olyan karácsonyias <3 Szép lenne mondjuk egy egyszerűbb mintás harisnyával)

Néhány ötlet még:

[link]

[link]

[link]


Szóval ha szeretnéd kiemelni a derekadat, akkor tegyél rá övet, vagy válasz A vonalú szoknyát. És ha a lábaidat szeretnéd hosszabbítani, akkor vegyél magassarkút:)

2014. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2015. jan. 1. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!