Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mi lesz rajtatok...

Lányok! Mi lesz rajtatok szilveszterkor? (És persze hová mentek abban? )

Figyelt kérdés

Légyszi a korotokat is írjátok oda. :)


Köszi!



2014. dec. 29. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi nyaralóba megyünk kettesben a párommal. Semmi buli, nyugalom és csend. Erre vágyunk,így semmi extra nem lesz rajtam. Lehet sétálni elmegyünk, szóval vastag,meleg cucc. Mindenképpen melegen öltöznék, akárhová mennék, és rétegesen, ha meleged van,le tudd venni. De bitang hideget mondanak szilveszterre szóval úgy öltözz.
2014. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Házibuliba :)


[link]


14<k<20 L

2014. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez a ruha: [link]

Térdig érő fekete csizmában, fekete pamutharisnyával, fekete boleróval. És amúgy a kabátom fehér :)

Egy belvárosi kocsmába megyünk pár baráttal.

19L

2014. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Kibérelt szórakozóhelyen leszek a baráti körömmel és a párommal.


[link]


Egy ehhez hasonló sötétkék ruhában leszek és csizmában.:) Öv nuku.

2014. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

[link]

+

[link]

+

[link]

Gyertyafényes randevú ;)

27/N

2014. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tök jók! :) köszi :)


(azt a h&m-es ruhát én is kinéztem magamnak, csak sajnos most nem telik rá :S)

2014. dec. 29. 16:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Farmer, csizma és pulcsi (ami a kabáttól nem fog látszani). Szabadtéri koncert, aztán otthon.

16/L

2014. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
cicanaci hollister pulcsi és airmax :) barátommal megyünk tengerparta sétálni:) szóval kiválló:)
2014. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
cicanaci hollister pulcsi és airmax :) barátommal megyünk tengerparta sétálni:) szóval kiválló:) 14/L
2014. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rajtam egy sötétkék egybe ruha ami testhezálló, a szoknya része annyira nem simul a testemhez de nem is baj az, lesz rajtam térdig érő fekete csizma ami lapos sarkú, akkor egy fekete harisnyát veszek fel és egy vastag szövetkabátot alá egy vastagabb feslővel, azt még aznap este buli előtt fogom eldönteni.


Igazából mi házibuliba megyünk a barátommal de 30 perc oda az út autóval, és viszek váltó ruhát is mert mi 90% hogy ott alszunk majd, mert éjszak a barátom nem szívesen vezetne főleg hogy nagyon hideg lesz és fél attól hogy az út is nagyon jeges lesz főleg hogy viszonylag nagy lesz majd a forgalom mert sajnos főút rész és nem akarja hogy valami részeg esetleg elénk vágjon.

A barátom biztosan nem fog inni mert gyógyszert szed és ő amúgy sem bírja az alkoholt maximum sörözni szokott de abból is 2-3 üveg a max utána üdítő. A házibuliba meg szűk baráti körrel leszünk, nagyon nem is kell kicsípnem magam de abba maradtunk a társaságunkkal hogy mindenki felvesz olyan cuccot amibe lehet bulizni menni egy módosabb helyre mert ott pár utcával arrébb van egy szórakozó hely ahová lehet éjfél után elnézünk ha úgy lesz hozzá kedvünk, de ez majd akkor fog eldőlni, meg a házibulinkban is lesz tánc meg minden mert viszonylag sokan leszünk, mert ugye mi szűken 10 en vagyunk jó barátok, sokan hozzák a párjukat is mert igazából nekünk a barátommal meg még egy barátnőmmel és annak párjával vagyunk mi négyen közös barátok, de vannak más barátaink akiknek a párjukat annyira nem ismerjük még, és mondták hogy ők is hozzák 1-2 haverjukat akik persze normálisak és megbízhatóak. Meg jön velünk még a párom gyerekkori haverja is aki ott jóformán teljesen idegen lesz mert rajtam meg a páromon kívül senkit nem fog ott ismerni, de ettől még jól elleszünk :)

2014. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!