Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri 15. 000-18. 000 forinté...

Megéri 15. 000-18. 000 forintért VANS cipőt venni? Miben másabb, mint egy kétezer forintos kínai cipő?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

nem hullik szét egyből.

és márkás, egyéniséget ad, és még garanciát is adnak rá.


persze annak az árából tovább tart ha 2 havonta kínai cipőt veszel 2 ropiból, de azok elég egészségtelenek.

2014. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Sokkal drágább és csak a nevet fizeted meg.
2014. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
"Egyeniseget ad"... amikor minden 3.cipo vans, akkor tenyleg nagy egyeniseg leszel a vans cipodtol... nyilvan a markat fizeted meg. Persze vitathatatlanul jobb a minosege,mint a 2000 forintos kinainak, de a vans is szetesik...
2014. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

semmi sem örök életű, jó hogy szétesik... de nem mind 1, hogy azért mert 10 kis víz érte a kis kínai papír cipőt vagy, mert már másfél éve rohad rajtad.


am szerintem nike-t többen hordanak meg kínai cipőt mint vans-t,

nem tudom hol élsz te, de én pesten nem látok 3. minden emberen vans-t, legfeljebb bizonyos körökbe.

2014. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri. A barátomnak több Vans cipője is van, nagyon strapabíróak, pedig ő nem kíméli a lábbelijeit, ez az egy biztos.

Szeretnék én is beruházni egyre, de addig még gyűjtögetek :)

2014. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A 2000 Ft-os kínai vacaknál mindenképpen és határozottan jobban megéri. Ugyanakkor nem tartozik a legtartósabb darabok közé, bár ahhoz képes tényleg sokat kibírnak, mint amit úgy első ránézésre elvár tőle az emberfia :D Miben más? Mindenben nagyjából: tartósság, anyagok, minőség, kidolgozás, kényelem...stb.
2014. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

jó nagy csicskák azok akik piros ujjat nyomtak az első hozzászólásomra... :)


akkor pusztuljatok bele a kínai cipőtökbe.

2014. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a kínainál mindenképp jobb, tovább bírja és jobb a kialakítása, de azért a vans sem csúcsminőség és szerintem messze nem ér annyit, amennyit elkérnek érte. igazából nem ér ennyit, de lehet, hogy ennek ellenére tavasszal én is beruházok egyre.
2015. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

normális anyagok, normális bélés, normális talp, normális talpbetét


persze lehet venni 2k-s cipőt is, de én nem vennék

2015. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden cipő szétmegy ha csak azt az egyet hordod állandóan
2015. jan. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!