Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehetne belevarrni a...

Mit lehetne belevarrni a felsőkbe, pólókba, hogy ne látszódjon hogy izzadok?

Figyelt kérdés

Izzadékony vagyok, télen nem annyira, de nyáron nagyon és ez miatt nem tudok olyan felsőt, inget felvenni, amilyet szeretnék.


(Egyik munkahelyemen mondták, hogy ingekbe szoktak belevarrni a hónaaljhoz valamit, hogy ne látszódjon ha izzad az ember, arra nem emlékszek hogy mondták -e hogy mit lehet belevarrni, ezért kérem a segítségeteket. )


2015. jan. 2. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Felveszel egy pamut polot a felsőd ala igy abba fogsz izzadni. Egy jo izzadsaggatlo.
2015. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron a 40 fokban nyilván nem fog az ing alá felvenni egy pamut pólót. Amúgy a textiles boltokban lehet kapni bevarrható kis betéteket.
2015. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én euros boltban láttam ilyen felragasztható valamit ami felfogja az izzadságot. Pár száz forint volt.
2015. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!