Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyiknek fogom...

Szerintetek melyiknek fogom több hasznát venni ralph lauren pulover vagy chanel karperec?

Figyelt kérdés

Ime a 2:

[link]


Vagy


[link]



2015. jan. 2. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
:D Ez most komoly? Egy 340ezer Ft-os Chanel karperecet összehasonlítani egy 20ezer Ft-os pulcsival?? :D Ha a Chanel karperecre van pénzed, akkor nyilvánvalónak tartom, hogy nem kell választanod a kettő közül, mert 20ezer Ft nem állít döntéskényszer elé!
2015. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Előző vagyok, ne haragudj, most nézem, hogy ez nem is az a karperec, amire gondoltam, ez a drágábbak, majdnem 500ezer Ft-os. :D Ahha, és neked választanod kell, hogy vagy ez, vagy a 85 dolcsis pulcsi...! :D
2015. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel :)
2015. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi honnan tudjuk hogy neked melyikre van szükséged? Én sose vennék fel egy ilyen ronda karperecet például. A pulcsi sem szép, de egy fokkal jobb azért...
2015. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kiba.szott ronda ez a chanel karperec, vegyél hermes vagy cartier karperecet... xdd
2015. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A karperes kifejezetten ronda, a pulcsi elmegy, de nem ér ennyit.
2015. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Haha, egy Cartier meg másfél misi... :D

(Nekem van Chanel karperecem, bár nem ez, az enyém "csak" 340ezer volt... Ez is szép szerintem, bizonyos alkalmakra, bizonyos ruhához. Én direkt egyszerűbbet választottam.)

A pulcsi is jó szerintem. De még mindig nem értem a kérdést, hogy hogy lehet összehasonlítani 2300 dolcsit 85 dolcsival?! Valószínű a karperecet is 100 dollár alatt akarja beszerezni a kérdező valami "tutibiztos" helyről!

2015. jan. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 01:14

szerintem már több mint másfél, mert kb fél évente emelik az árát pár száz dollárral :DD


viszont hermes van már 200 körül és az is nagyon szép

2015. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

11:20-as, végülis 100-200ezer cartier kategóriában már tökmindegy! :D

Hermesek is szépek, de még mindig nem 85 dolcsis kategória! :D

2015. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Karperec csúnya, hiába a papíron csili-vili berakásos dolgok. Pulóver szintén ótvar ronda.

Ralph Lauren mondjuk nem is játszik egy ligába a Chanel-el.

Vannak jó ruhái, de az árat nézve mindig rájön az ember nagy lehúzás az egész.

Vettem Levis-ben egy pólót, akciósan 6k volt. Ilyesmi 20k RL-be és talán silányabb az anyag is, pedig 100% pamut mindegyik.

2015. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!