Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kamaszok, mi a véleményetek,...

Kamaszok, mi a véleményetek, ha egy 17 éves full feketébe öltözik? És erről a kabátról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mivel nincs barátnőm, de barátaim sincsenek így van amikor full feketébe öltözök. De nem mindig. Csak néha.


Mivel ez így van 20 ezer Ft-os ruhadarabjaim vannak.

De amikor Fekete öltözékem van akkor így van Mustang fekete farmer ,Adidas cipő ,Tommy Hilfiger pulcsi, Philip Russel galléros fehérpóló, stb.. Egy lány szerint úgy vagyok felöltözve ,mint aki kivégzésre indulna.


Ilyen kabátot akarok felé venni:

[link]



Szerintetek ,hogy állna?

És az mennyire vciki,ha valaki éles fegyvert is tart magánál?

Azért ,hogy önbizalmat adjon?


2015. jan. 2. 21:29
 1/4 anonim válasza:
A fegyver nem ciki, inkább fura. Bár a mai világban... Legyen elővigyázatos az ember. Amúgy a kabát nekem tetszik, de azt nem tudom megmondani, hogy hogy állna rajtad, azt nem tudom, hogy hogy nézel ki (milyen az alkatod stb).
2015. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

"És az mennyire vciki,ha valaki éles fegyvert is tart magánál?

Azért ,hogy önbizalmat adjon?"


Ha ettől van önbizalma, akkor az már nem ciki, hanem a szánalmas kategóriába sorolható.

2015. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Én is néha full feketébe öltözöm, pedig 16 éves vagyok, és lány. Attól még gyakran hordok színes ruhákat is, de a nadrágom mindig fekete, és sokszor hordok fekete blézert is.

A kabát, amit linkeltél szerintem borzalmas. Valami ilyet szívesebben látok fiúkon:

[link]

2015. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a hülyékre. Én 21 múltam és még a mai napig imádok talpig feketében járni. Nálam is van szúróeszköznek beillő tárgy(olló, szike, dekorszike-suliba szokott kelleni,csak sokszor benne marad a tolltartóban). Most az, hogy neked 20 ezres ruháid vannak, már bocs' de ki a fenét érdekel? Nem leszel ettől több(ha eddig úgy hitted, hogy igen, akkor baj van).
2015. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!